Geneo – potrójne spektrum pielęgnacji skóry!

Szukasz sposobu na spektakularne odmłodzenie i regenerację skóry twarzy, jednak nie chcesz poddawać się inwazyjnym zabiegom z zakresu kosmetyki czy medycyny estetycznej? Marzysz o tym, by przywrócić swojej cerze doskonałą kondycję i zdrowy wygląd, którymi będziesz mogła cieszyć się przez wiele lat? A może Twoja skóra jest przesuszona i dostrzegasz na niej przebarwienia? W każdym przypadku, wiemy jak rozwiązać Twoje problemy i zapewnić Ci efekty, które śmiało możemy nazwać kompleksową metamorfozą Twojej cery! Naszym sekretem zachowania młodej i pięknej cery – bez względu na wiek – jest zabieg nowej generacji GENEO, czyli gorąca nowość w naszej ofercie. Jesteś gotowa na zdumiewające, pozytywne zmiany w wyglądzie Twojej twarzy?

Trzy zabiegi w jednym!

Geneo to bez wątpienia prawdziwa rewolucja w pielęgnacji i odżywianiu cery na różnych poziomach. To metoda z wykorzystaniem zaawansowanego technologicznie, nowoczesnego urządzenia, które podczas jednej ok. 30 min. sesji zapewni Ci aż trzy zabiegi w jednym:

 • złuszczanie naskórka
 • optymalne dotlenienie skóry
 • wchłanianie składników aktywnych, niezbędnych dla odmłodzenia skóry do jej głębokich warstw

Co więcej, te trzy procedury – pobudzając naturalne zdolności Twojego organizmu do regeneracji – błyskawicznie przywracają skórę do doskonałej kondycji, cofając wskazówki zegara nawet o kilka lat!

 

Na czym polega zabieg?

 

Zabieg polega na zastosowaniu specjalnej kapsułki złuszczająco – masującej, która w kontrolowany przez specjalistę i bardzo przyjemny dla Ciebie sposób oczyszcza Twoją skórą, jednocześnie intensywnie ją dotleniając. Optymalne odżywienie skóry na poziomie komórkowym uzyskujemy za sprawą tzw. „efektu Bohra”. Polega on na tym, że na powierzchni Twojej skóry podczas zabiegu wytwarza się mnóstwo mikropęcherzyków dwutlenku węgla, które wtłoczone w skórę powoduję, że natychmiastowo zaczyna ona wytwarzać maksymalną ilość tlenu dla przywrócenia równowagi. W rezultacie Twoja cera zostaje spektakularnie dotleniona, a co za tym idzie – odmłodzona i rozjaśniona. Kolejnym etapem jest wsparcie procesów rewitalizacji Twojej skóry, poprzez aplikację opatentowanych preparatów kosmetycznych, bogatych w cenne składniki aktywne takie jak m.in. kwas hialuronowy, kojowy, azelainowy, witaminy czy intensywnie odmładzający – retinol.

 

Procedura zabiegowa w 3 krokach:

Procedurę rozpoczynamy od delikatnego złuszczenia naskórka, aby dokładnie oczyścić Twoją skórę i przygotować ją na dalsze etapy kuracji. Następnie – wykorzystując innowacyjną technologię, która sprawia, że w skórze wytwarzają się miliony mikropęcherzyków dwutlenku węgla (to jest nie tylko bezpieczne, ale też w pełni naturalne!) intensywnie pobudzamy ukrwienie Twojej skóry, dzięki czemu jednocześnie dotleniamy ją na poziomie komórkowym. Pielęgnujemy i odżywiamy Twoją skórę preparatami bogatymi w składniki aktywne o wysokim stężeniu. W efekcie, Twoja skóra – podczas ok. 30 minutowego, niezwykle przyjemnego zabiegu – przejdzie spektakularną metamorfozę, co na pewno zauważysz gołym okiem. EFEKTY SĄ NATYCHMIASTOWE! Dlatego zabieg GENEO szczególnie polecamy przed wielkim wyjściem czy ważną uroczystością np. ślubem czy urodzinami.

Jakie efekty zobaczysz tuż po zabiegu?

Twoja cera stanie się niesamowicie gładka, miękka, odżywiona, nawilżona i jędrna, a ewentualne przebarwienia zostaną rozjaśnione. GENEO rekomendujemy kobietom w każdym wieku i do każdego rodzaju skóry, ponieważ indywidualnie dobieramy parametry urządzenia oraz koktajle składników aktywnych.

Zabieg GENEO:

 • jest łagodny i nie powoduje podrażnień
 • polecany dla każdego rodzaju skóry
 • zapewnia Ci gwarancję czystości i sterylności procedury, ponieważ wszystkie produkty użyte do zabiegu oraz każda kapsułka, które mają styczność z Twoją skórą są jałowe, zapakowane próżniowo i wyjmowane z opakowania w Twojej obecności.

Wskazania:

 • szara i sucha skóra
 • przebarwienia
 • trądzik i zaskórniki
 • brak elastyczności skóry
 • zanieczyszczona skóra
 • chęć odżywienia, odmłodzenia i wygładzenia skóry przed „wielkim wyjściem”

Jak często powtarzać zabieg?

Najlepsze efekty zauważysz po wykonaniu całej serii, czyli 5 zabiegów (a 6 otrzymasz od nas GRATIS!) Jeżeli Twoja skóra jest problematyczna np. trądzikowa to zalecamy poddanie się zabiegowi z tygodniowym odstępem czasu. Jeżeli chcesz odmłodzić skórę, a następnie zachować ją w doskonałej kondycji, rekomendujemy powtarzanie zabiegu raz w miesiącu.