Endermologia Wrocław, nowy wymiar modelowania sylwetki!

Modelowanie ciała, piękna sylwetka, zachwycająca figura? Jako jeden z pierwszych gabinetów kosmetycznych we Wrocławiu oferujemy i przedstawiamy niezwykłą metodę modelowania sylwetki na miarę XXI wieku. Endermologia, a dokładniej Endermologie® ALLIANCE LPG to innowacyjna technologia stworzona dla wydobycia naturalnego piękna każdej z nas. Metoda nagrodzona w konkursie Perła Dermatologii Estetycznej 2017. Technologia, która zapoczątkowała rewolucję w kompleksowym podejściu do regeneracji skóry.

Jak wymodelować sylwetkę z pomocą endermologie® ALLIANCE LPG?

Nasze Centrum urody Beauty Avenue Wrocław oferuje najnowocześniejszą, w pełni bezinwazyjną, a co najważniejsze efektywną metodę rewitalizacji skóry, za pomocą urządzenia wykorzystującego technologię ALLIANCE. W odróżnieniu od innych – znanych od dekad – metod modelowania sylwetki w gabinetach kosmetologii estetycznej, jest to zupełnie nowy trend i rewolucja. Zapewnił to patent, na stworzenie niezwykłego urządzenia, które wykonując zabieg korzysta z metody potrójnego uderzenia, dzięki czemu:

  • zmniejsza tkankę tłuszczową
  • likwiduje cellulit,
  • widocznie ujędrnia skórę.

Te trzy działania prowadzą do spektakularnych efektów, nadając sylwetce zdrowy i piękny kształt, poprzez zwiększenie metabolizmu komórkowego, zmniejszenie miejscowo nagromadzonej tkanki i przywrócenie naturalnej kondycji skóry, bez zakłócania jej biologicznej równowagi.

 

Jak wygląda nowoczesne modelowanie sylwetki?

Uzyskanie najlepszej figury z endermologie® ALLIANCE LPG osiąga się dzięki zastosowaniu w urządzeniu innowacyjnych rozwiązań. Wśród nich:

  • Specjalny rodzaj głowicy, do tej pory niespotykany w centrach urody,
  • Rolki wyposażone w klapkę, umożliwiającą równoczesne zastosowanie wszystkich trzech rodzajów ruchów odpowiedzialnych za efekty,
  • Sensor Identyfikacji Skóry Alliance (ASI) dzięki któremu praca urządzenia jest dostosowywana do najdrobniejszych właściwości skóry pacjenta. Uzyskuje się w ten sposób najlepsze efekty, w najkrótszym czasie, bez skutków ubocznych,
  • Ergolift – moduł stosowany do zabiegów twarzy i szyi, pracujący w najbezpieczniejszej technologii, pozwalającej na skuteczny lifting twarzy, odmłodzenie skóry, a nawet usuwanie blizn potrądzikowych.

 

Jak przeprowadza się zabieg?

W naszym Centrum urody Beauty Avenue, przeprowadzając zabiegi endermologii stosujemy odpowiednie procedury, dzięki którym zastosowanie urządzenia jest w pełni bezpieczne i efektywne. Pacjent otrzymuje specjalną odzież zabiegową, o nazwie Endormwear, dzięki której stymulacja skóry jest w pełni bezinwazyjna, jednocześnie dając spektakularne efekty. Podczas masażu mechanicznego, głowica urządzenia jest wykorzystywana przez specjalistę jako profesjonalne urządzenie, które oddziałuje na konkretne partie skóry na zasadzie podciśnienia. Odpowiednie parametry sprawiają, iż zasysana skóra jest stymulowana przez rolki w urządzeniu, a proces stałego lub rytmicznego podciśnienia zwiększa efekty. Uzyskany efekt drenażu limfatycznego, redukuje podskórną tkankę tłuszczową, pobudza skórę do regeneracji i wytwarzania kolagenu oraz elastyny. Całość wspomaga rewitalizację skóry, pozwala na usunięcie pomarańczowej skórki i wspaniale detoksykuje organizm.

Dzięki endermologie® ALLIANCE LPG od zdrowej i pięknej skóry dzieli cię tylko około 30 minut! Taka sesja daje spektakularne efekty już po pierwszym razie przy zabiegu na twarz oraz po około trzech zabiegach modelujących ciało.

 

 

 

 

Pierwszy certyfikat FDA potwierdzający skuteczność w walce z cellulitem!

Skuteczność potwierdzona ponad 110 badaniami klinicznymi!

Oto efekty po zabiegach wykonanych w naszym salonie:

 

Skorzystaj ze specjalnych rabatów stworzonych z myślą o naszych klientach.

Pierwszy zabieg Endermologii na ciało -100 zł! Wybierz maksymalnie 3 zabiegi! Sprawdź działanie zabiegu na własnej skórze!*

Endermologie ciało (Pierwszy zabieg)150 zł
Endermologie ciało (zabieg pojedynczy)250 zł
Endermologie Ciało (6 zabiegów )1200 zł
(40 min)
Endermologie Ciało (10 zabiegów )1800 zł
(40 min)
Endermologie Ciało (12 zabiegów )2000 zł
(40 min)
Jedna partia ciała (1 zabieg)150 zł
(20 min)
Jedna partia ciała (6 zabiegów)600 zł
(20 min)
Endermologie jedna partia ciała (10 zabiegów)900 zł
(20 min)
Endermologie Jedna partia ciała (12 zabiegów)1000 zł
(20 min)
Strój Endermowear
gratis przy zakupie pakietów na całe ciało
100 zł
Endermologie Twarz + szyja (1 zabieg)150 zł
(30 min)
Endermologie Twarz + szyja (5 zabiegów)
600 zł
(30 min)
Endermologie Twarz + szyja (10 zabiegów)1100 zł
(30 min)

* oferta ograniczona czasowo