Centrum urody Beauty Avenue

Miejsce pełne pasji i profesjonalizmu. W naszym salonie cenimy czas, który u nas spędzasz, dlatego oferujemy sprawdzone, skuteczne i bezpieczne zabiegi. Nasza oferta to usługi na najwyższym poziomie z myślą o Twoim zadowoleniu.

Aleksandra Klimas

Właściciel salonu Beauty Avenue. Absolwentka Wyższej Szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu. Dyplomowany Kosmetolog z doświadczeniem.
Prowadzeniem Gabinetu kosmetycznego zajmuje się od 2011 roku. Specjalizuje się w pielęgnacji i profesjonalnej kosmetyce twarzy i ciała. Ukończyła liczne kursy i szkolenia z zakresu szeroko pojętej, nowoczesnej kosmetologii. Pracę traktuje jako prawdziwą pasję, co przekłada się na relacje z klientkami, które doceniają jej zaangażowanie oraz pozytywną energię.
Przywiązuje szczególną uwagę do detali, zarówno podczas wykonywania zabiegów, jak i w zarządzaniu salonem – dlatego dba o komforotwą i zawsze przyjazną atmosferę .

Hanna Dąbrowska

Jestem kosmetologiem z sześcioletnim doświadczeniem, absolwentką Wyższej Szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu na wydziale kosmetologii. Ukończyłam wiele szkoleń z profesjonalnych terapii skóry twarzy, mezoterapii igłowej, mikroigłowej oraz stymulatorów tkankowych. Ponadto, jestem dyplomowaną linergistką. Makijaż permanentny od zawsze jest moją pasją, a od niedawna kolejną zdobytą umiejetnoscią poprzez ukonczony kurs. Kosmetologia jest moim pomysłem na życie połączonym z pasją. Do każdego klienta podchodzę holistycznie i indywidualnie. W pracy daje siebie na 101%. Zależy mi na zadowoleniu teraźniejszych, jak i przyszłych klientów, dlatego nie spoczywam na laurach, tylko nadal staram się rozwijać i doszkalać, aby móc w pełni realizować się w zawodzie. W gabiencie Beauty Avenue specjalizuję się w zabiegach laserowych, zabiegach terapeutycznych twarzy, anti-aging oraz endermologią.
Poza pracą uwielbiam sport, podróże i muzykę.

Wiktoria Skrobisz

Jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. W Beauty Avenue zajmuję się kompleksową pielęgnacją twarzy w terapiach przeciwtrądzikowych oraz łączonych terapiach anti-aging. Dobieram indywidualną pielegnację domową oraz wykonuję zabiegi endermologii. Moja praca to moja pasja, dlatego nieustannie podnosze swoje kwalifikacje, aby oferować klientom najnowsze i najbardziej efektywne zabiegi z zakresu kosmetologii. Stawiam na indywidualne podejście do każdego klienta, dostosowując zabiegi oraz pielęgnację domową do potrzeb skóry oraz oczekiwań, aby zapewnić najlepsze rezultaty i pełne zadowolenie.

Aleksandra Michalska

Jestem magistrem kosmetologii, absolwentką Niepublicznej Wyższej Szkoły Medycznej i Wyższej Szkoły Fizjoterapii. Kosmetologia to moja pasja, którą realizuję z zaangażowaniem i dbałością o każdy szczegół. Dodatkowo jestem absolwentką szkoły plastycznej, co zapewnia mi wyjątkowe umiejętności. Umiejętność dostrzegania najdrobniejszych detali, precyzja i zamiłowanie do piękna sprawiają, że moja praca jest nie tylko skuteczna, ale również estetycznie dopracowana.
Posiadam rozległą wiedzę teoretyczną i praktyczną, którą regularnie poszerzam, uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach branżowych. Oferuję szeroki wachlarz zabiegów kosmetycznych, dostosowanych do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Do każdego podchodzę indywidualnie, aby jak najlepiej dobrać zabiegi do jego potrzeb i oczekiwań. 
Moją pasją i specjalizacją jest mezoterapia i terapie łączone. W gabinecie Beauty Avenue zajmuję się terapiami dla skór z użyciem kwasów, ktore mnie rownież facynują, uwielbiam terapie łaczone. Zajmuję sie rownież laseroterapią oraz endermologią.
Posiadam bogate doświadczenie w dobieraniu optymalnych rozwiązań dla każdego typu skóry, zarówno tej zmagającej się ze zmarszczkami, jak i borykającej się z problemem trądziku jak i tej bardzo wrażliwej.
Jestem stale na bieżąco z najnowszymi trendami w kosmetologii. Chętnie doradzam w zakresie pielęgnacji skóry i doboru kosmetyków. Jestem osobą sympatyczną i tworzącą przyjazną atmosferę podczas zabiegów.

Weronika Białek

Jestem profesjonalną stylistką paznokci z ponad dwuletnim doświadczeniem w branży. Stylizacja paznokci początkowo była moim hobby, które przerodziło się w pracę. W gabinecie Beauty Avenue specjalizuję się w zabiegach manicure i pedicure hybrydowym, żelowym, a także w zdobieniach, które pozwalają wyrazić indywidualny styl każdej mojej klientki. Na co dzień studiuję psychologię, która rownież jest moją pasją. Połączenie studiów oraz pracy z ludzmi daje mi obecnie 100% satysfakcji. Staram się regularnie poszerzać swoją wiedzę, aby być na bieżąco z nowymi technikami i produktami dostępnymi na rynku. Moim celem jest dostarczanie najwyższej jakości usług, które nie tylko upiększają paznokcie, ale także poprawiają samopoczucie i pewność siebie moich klientek.

Marta Komornicka

Paznokciami zajmuję się od 2020 roku. Początkowo była to moja pasja, którą zamieniłam w pracę. Uwielbiam mocne i intensywne kolory na paznokciach oraz brokat. Uważam, że pięknie zrobione paznokcie są biżuterią dla każdej kobiety oraz dzięki kolorom można podkreślać swoją oryginalność. Do klientek podchodzę indywidualnie tak, aby każda z nich czuła się bardzo komfortowo podczas wizyty. Chętnie pomagam w doborze koloru lub podpowiadam jak poprawie zadbać o dłonie oraz stopy w domu.  Poza pracą interesuje się psychologią, uwielbiam chodzić na spacery oraz na siłownię.