Centrum urody Beauty Avenue to dawniej Nails Center.

Jednak wychodząc naprzeciw Twoim oczekiwaniom cała czas się zmieniamy. Nowa nazwa, nowe miejsce, ale dawna pasja i profesjonalizm. W naszym salonie cenimy czas, który u nas spędzasz, dlatego oferujemy sprawdzone, skuteczne i bezpieczne zabiegi. Nasza oferta to usługi na najwyższym poziomie z myślą o Twoim zadowoleniu.

Aleksandra Klimas

Właściciel salonu Beauty Avenue. Absolwentka Wyższej Szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu. Dyplomowany Kosmetolog z doświadczeniem.

Prowadzeniem Gabinetu kosmetycznego zajmuje się od 2011 roku. Specjalizuje się w pielęgnacji i profesjonalnej kosmetyce twarzy i ciała. Ukończyła liczne kursy i szkolenia z zakresu szeroko pojętej, nowoczesnej kosmetologii. Pracę traktuje jako prawdziwą pasję, co przekłada się na relacje z klientkami, które doceniają jej zaangażowanie oraz pozytywną energię.

Przywiązuje szczególną uwagę do detali, zarówno podczas wykonywania zabiegów, jak i w zarządzaniu salonem – dlatego dba o komforotwą i zawsze przyjazną atmosferę .

Katarzyna Janas

Absolwentka Wyższej Szkoły Fizjoterapii dr. Andrzeja Czamary. Specjalizuje się zwłaszcza w zabiegach na twarz, których wykonywanie sprawia jej najwięcej satysfakcji. Cechuje ją profesjonalizm, dbałość o szczegóły, odpowiedzialność, cierpliwość oraz koncentracja.

Kasia skupia się na każdej klientce i skrupulatnie dobiera najbardziej odpowiednią, indywiudalną pielęgnację. Bardzo ceni sobie pracę w zawodzie kosmetologa, ponieważ widoczne efekty zabiegów oraz zadowolenie klientów są dla niej największą nagrodą.

Roksana Zależyńska

Kosmetolog

Hanna Dąbrowska

Kosmetyczka/manikiurzystka

Katarzyna Kurcewicz

Manikiurzystka