Centrum urody Beauty Avenue to miejsce pełne pasji i profesjonalizmu.W naszym salonie cenimy czas, który u nas spędzasz, dlatego oferujemy sprawdzone, skuteczne i bezpieczne zabiegi. Nasza oferta to usługi na najwyższym poziomie z myślą o Twoim zadowoleniu.

Aleksandra Klimas

Właściciel salonu Beauty Avenue. Absolwentka Wyższej Szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu. Dyplomowany Kosmetolog z doświadczeniem.
Prowadzeniem Gabinetu kosmetycznego zajmuje się od 2011 roku. Specjalizuje się w pielęgnacji i profesjonalnej kosmetyce twarzy i ciała. Ukończyła liczne kursy i szkolenia z zakresu szeroko pojętej, nowoczesnej kosmetologii. Pracę traktuje jako prawdziwą pasję, co przekłada się na relacje z klientkami, które doceniają jej zaangażowanie oraz pozytywną energię.
Przywiązuje szczególną uwagę do detali, zarówno podczas wykonywania zabiegów, jak i w zarządzaniu salonem – dlatego dba o komforotwą i zawsze przyjazną atmosferę .

Hanna Dąbrowska

Jestem kosmetologiem z dwuletnim doświadczeniem. Ukończyłam studia pierwszego stopnia na wydziale Wyższej Szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu i kontynuuję je na drugim stopniu. Ponadto ukończyłam wiele kursów oraz szkoleń.
Kosmetologia jest moim pomysłem na życie połączonym z pasją. W pracy daje siebie na 101%. Zależy mi na zadowoleniu teraźniejszych, jak i przyszłych klientów, dlatego nie spoczywam na laurach, tylko nadal staram rozwijać się i doszkalać, aby móc w pełni realizować się w zawodzie.

Agnieszka Pachlita

Jestem Absolwentką Wyższej Szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu na kierunku kosmetologia. W miedzy czasie ukończyłam dietetykę, administrację oraz prowadziłam liczne szkolenia. Specjalizuję się m.in. w zabiegach modelowania sylwetki, profesjonalnych terapiach anti-aging oraz trądzikowych skóry przy zastosowaniu najnowocześniejszej aparatury i kosmetyków. Specjalizuję się również w naturalnych, manualnych terapiach twarzy jak i w zabiegach dotyczących okolicy oka i brwi. Moim celem zawodowym jest stały rozwój, potwierdzony licznymi certyfikatami oraz uczestnictwo w wydarzeniach  związanych z branżą Beauty i medycyną estetyczną. Prywatnie uwielbiam podróżować, spędzać czas z najbliższymi i moim psiakiem, biegać oraz czytać dobra literaturę.

Wiktoria Skrobisz

Jestem studentką kosmetologii na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Na codzień zajmuje się zabiegami manicure, pedicure oraz upiększaniem okolicy oka. Stylizacją paznokci fascynuję się od pięciu lat. Stale poszerzam swoją wiedzę i umiejętności, badając nowości i trendy na rynku oraz uczestnicząc w kursach. Nieustannie dążę do perfekcji, chcąc sprostać oczekiwaniom moich klientek.