Centrum urody Beauty Avenue to dawniej Nails Center.

Jednak wychodząc naprzeciw Twoim oczekiwaniom cała czas się zmieniamy. Nowa nazwa, nowe miejsce, ale dawna pasja i profesjonalizm. W naszym salonie cenimy czas, który u nas spędzasz, dlatego oferujemy sprawdzone, skuteczne i bezpieczne zabiegi. Nasza oferta to usługi na najwyższym poziomie z myślą o Twoim zadowoleniu.

Aleksandra Klimas

Właściciel salonu Beauty Avenue. Absolwentka Wyższej Szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu. Dyplomowany Kosmetolog z doświadczeniem.

Prowadzeniem Gabinetu kosmetycznego zajmuje się od 2011 roku. Specjalizuje się w pielęgnacji i profesjonalnej kosmetyce twarzy i ciała. Ukończyła liczne kursy i szkolenia z zakresu szeroko pojętej, nowoczesnej kosmetologii. Pracę traktuje jako prawdziwą pasję, co przekłada się na relacje z klientkami, które doceniają jej zaangażowanie oraz pozytywną energię.

Przywiązuje szczególną uwagę do detali, zarówno podczas wykonywania zabiegów, jak i w zarządzaniu salonem – dlatego dba o komforotwą i zawsze przyjazną atmosferę .

Aleksandra Nakielska

Dyplomowany kosmetolog. Skończyła szkołę kosmetologii Anieli Goc w Poznaniu. Związana z branżą kosmetyczną od 2010 roku, systematycznie pogłębia swoją wiedzę m.in. poprzez uczestnictwo kilka razy w roku w targach kosmetycznych, seminariach medycznych oraz kongresach ogólnorozwojowych. Uczestnictwo w rozmaitych szkoleniach to dla niej pasja i prawdziwa przyjemność, ponieważ zależy jej na zdobywaniu profesjonalnej wiedzy, która pozwoli sprostać wymaganiom oraz indywidualnym potrzebom klientów.

Aleksandra specjalizuje się w pielęgnacji twarzy, diagnostyce i redukcji różnych problemów skórnych. Posiada też doświadczenie w zakresie zabiegów na ciało. Lubi wyznaczać sobie cele i dążyć do nich nawet mimo przeciwności, a swój zawód wykonuje z wielkim zaangażowaniem.

Katarzyna Janas

Absolwentka Wyższej Szkoły Fizjoterapii dr. Andrzeja Czamary. Specjalizuje się zwłaszcza w zabiegach na twarz, których wykonywanie sprawia jej najwięcej satysfakcji. Cechuje ją profesjonalizm, dbałość o szczegóły, odpowiedzialność, cierpliwość oraz koncentracja.

Kasia skupia się na każdej klientce i skrupulatnie dobiera najbardziej odpowiednią, indywiudalną pielęgnację. Bardzo ceni sobie pracę w zawodzie kosmetologa, ponieważ widoczne efekty zabiegów oraz zadowolenie klientów są dla niej największą nagrodą.

Katarzyna Jaroń

Absolwentka kosmetologii Państwowej Medycznej Wyższej Szkoły Zawodowej w Opolu. Specjalizuje się w zabiegach na twarz, a także z wielką przyjemnością wykonuje manicure i pedicure.

Holistycznie podchodzi do potrzeb klienta, z cierpliwością słucha uwag i stosuje najlepsze rozwiązania.

Za największą nagrodą w swojej pracy uważa uśmiech zadowolonego klienta. Interesuje się nowinkami kosmetycznymi, szczególnie w zakresie stylizacji paznokci i stara się wprowadzać je do swojej pracy.