Centrum urody Beauty Avenue to miejsce pełne pasji i profesjonalizmu.W naszym salonie cenimy czas, który u nas spędzasz, dlatego oferujemy sprawdzone, skuteczne i bezpieczne zabiegi. Nasza oferta to usługi na najwyższym poziomie z myślą o Twoim zadowoleniu.

Aleksandra Klimas

Właściciel salonu Beauty Avenue. Absolwentka Wyższej Szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu. Dyplomowany Kosmetolog z doświadczeniem.
Prowadzeniem Gabinetu kosmetycznego zajmuje się od 2011 roku. Specjalizuje się w pielęgnacji i profesjonalnej kosmetyce twarzy i ciała. Ukończyła liczne kursy i szkolenia z zakresu szeroko pojętej, nowoczesnej kosmetologii. Pracę traktuje jako prawdziwą pasję, co przekłada się na relacje z klientkami, które doceniają jej zaangażowanie oraz pozytywną energię.
Przywiązuje szczególną uwagę do detali, zarówno podczas wykonywania zabiegów, jak i w zarządzaniu salonem – dlatego dba o komforotwą i zawsze przyjazną atmosferę .

Roksana Zależyńska

Jestem Absolwentką Wyższej Szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu na kierunku kosmetologia. Ukończyłam wiele szkoleń certyfikowanych przez Ministerstwo Edukacji Narodowej, w tym kurs mezoterapii igłowej, lipolizy iniekcyjnej oraz procedury wykonywania zabiegów z użyciem kwasu medycznego TCA.
Największą satysfakcję sprawia mi radość i zadowolenie klientów oraz to, że ufając w moje kwalifikacje i doświadczenie, powierzają w moje ręce, swoją twarz i ciało. Lubię pracę i kontakt z ludźmi, co jeszcze bardziej zwiększa moje predyspozycje, jak i zadowolenie z obranego przeze mnie kierunku zawodowego.

Hanna Dąbrowska

Jestem kosmetologiem z dwuletnim doświadczeniem. Ukończyłam studia pierwszego stopnia na wydziale Wyższej Szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu i kontynuuję je na drugim stopniu. Ponadto ukończyłam wiele kursów oraz szkoleń.
Kosmetologia jest moim pomysłem na życie połączonym z pasją. W pracy daje siebie na 101%. Zależy mi na zadowoleniu teraźniejszych, jak i przyszłych klientów, dlatego nie spoczywam na laurach, tylko nadal staram rozwijać się i doszkalać, aby móc w pełni realizować się w zawodzie.

Agnieszka Pachlita

Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu na kierunku kosmetologia. W międzyczasie ukończyłam dietetykę, administracje oraz prowadziłam szkolenia dotyczące kosmetologii. Jestem aktywnym zawodowo kosmetologiem z ponad pięcioletnim stażem. Na co dzień specjalizuję się w zabiegach na twarz i ciało, przy zastosowaniu najnowocześniejszych urządzeń i rozwiązań.
Moim celem jest stały rozwój, co potwierdzam stałym zdobywaniem licznych certyfikatów oraz uczestnictwem w wydarzeniach związanych z branżą Beauty i medycyną estetyczną.
Prywatnie lubię podróże, dobrą literaturę oraz bieganie. Uwielbiam spędzać czas z najbliższymi i moim psiakiem.