ENDERMOLOGIE® ALLIANCE. Odmładzanie ciała w harmonii z naturą.

Twoja sylwetka pozostawia wiele do życzenia? Chciałabyś w niej coś poprawić? A może po prostu ujędrnić skórę dla olśniewających rezultatów? Wiemy, czego szukasz! Zapraszamy do naszego Centrum Urody we Wrocławiu – Beauty Avenue. Nasze doświadczenie, chęci i odpowiedni sprzęt pozwoli Ci cieszyć się nienaganną sylwetką i pełną młodzieńczego blasku skórą już od pierwszego zabiegu. ENDERMOLOGIE® ALLIANCE to wynik 30 lat poszukiwań najlepszej odpowiedzi na pytanie, jak wyglądać jeszcze młodziej i piękniej. Bezpieczna metoda, bezinwazyjny zabieg, kompleksowa regeneracja skóry i tkanki podskórnej. Pobudzanie spowolnionego metabolizmu komórkowego w naturalny sposób oraz eliminacja zbędnej tkanki tłuszczowej pozwalają na efekty, które zaskoczą każdego!
Czy chodzi o standardową endermologię?

Jeżeli myślisz, że mówimy o standardowym zabiegu endermologii stosowaną w gabinetach urody, to jesteś w błędzie. Nasz Salon Urody we Wrocławiu oferuje niespotykaną wcześniej, innowacyjną metodę ENDERMOLOGIE® ALLIANCE, która dopiero niedawno została opatentowana. Dzięki francuskiej firmie Ipg powstał nowy zabieg, który łączy w sobie najlepsze cechy i możliwe działanie. W ten sposób powstał lider na rynku urządzeń modelujących sylwetkę, działający w niezwykły sposób, bez wpływu na biologiczną równowagę naszych delikatnych organizmów, często zaburzaną innymi metodami na piękno. Ponadto ENDERMOLOGIE® ALLIANCE to także możliwość niedostępnej wcześniej endermologii twarzy!
Piękno w potrójnej odsłonie

ENDERMOLOGIE® ALLIANCE wykorzystuje potrójne spektrum działania. Redukcja tkanki tłuszczowej, likwidacja cellulitu i spektakularne ujędrnienie skóry wraz z ich synergicznym działaniem dają zniewalające efekty. Już trzy (3!) trzydziestominutowe (30!) sesje endermologii w Beauty Avenue Wrocław dają spektakularną poprawę wyglądu ciała.

 

Indywidualny dobór zabiegu.

Głowica ENDERMOLOGIE® ALLIANCE wykorzystuje unikalny sensor identyfikacji skóry alliance (asi), dzięki któremu każdy zabieg dobierany jest indywidualnie do potrzeb pacjentki. Pozwala to na maksymalne rezultaty, w jak najszybszym czasie i przy zachowaniu pełni bezinwazyjności zabiegu. Sensor wykrywa gęstość wrażliwość czy włóknistość skóry, przez co może działać optymalnie dla pacjenta.

 

Głowica lepsza niż wszystkie.

Wyjątkowa głowica urządzenia to rolki masujące wzbogacone klapką pozwalającą na wielowymiarową penetrację tkanki. Zamiast trzech osobnych ruchów głowicy mamy jeden działający na każdy potrzebny obszar, stąd nasze Centrum Urody Beauty Avenue oferuje najbardziej kompleksowy i komfortowy zabieg.

 

Jak wygląda zabieg?

Dzięki wielokierunkowemu działaniu głowica urządzenia ENDERMOLOGIE® ALLIANCE intensywnie masuje całe ciało, wysmuklając sylwetkę, rozbijając tkankę tłuszczową i pobudzając fibroblasty do zwiększonej produkcji niezbędnego dla pięknej i jędrnej skóry kolagenu.
ENDERMOLOGIE® ALLIANCE to jedyne urządzenie posiadające certyfikat fda potwierdzający skuteczność działania w walce z cellulitem!

 

Co robi dla Ciebie ENDERMOLOGIE® ALLIANCE?

– wygładzi pomarańczową skórkę,
– widocznie odmłodzi,
– wymodeluje i wyszczupli sylwetkę,
– ujędrni ciało,
– zadziała terapeutycznie na byłe mięśniowe i stawowe, zmniejszy blizny, obrzęki i zastoje.

 

Kiedy nie można poddać się zabiegowi?

Przeciwwskazania do zabiegu to:
– stany zapalne lub gorączka,
– infekcje,
– nowotwory,
– przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych,
– ciąża (z wyjątkiem zabiegów na nogi),
– zapalenie żył.

Efekty

Efekty zobaczysz już po 3 zabiegach, ale dla uzyskania najlepszych, długotrwałych rezultatów, rekomendujemy serię minimum 10 sesji. Kuracja modelująca uzależniona jest oczywiście od wyjściowego stanu twojej skóry oraz zaawansowania problemu, z jakim się do nas zgłosisz. Po wstępnej konsultacji, zaproponujemy optymalny dla Ciebie program zabiegowy.

 

 

Skorzystaj ze specjalnych rabatów stworzonych z myślą o naszych klientach.

 

 • Pakiety promocyjne EndermologieCena
  Endermologia ciało (zabieg pojedynczy)250 zł
  Endermologie Twarz + szyja (5 zabiegów)600 zł
  Endermologie Twarz + szyja (10 zabiegów)1100 zł
  Endermologie Ciało (6 zabiegów - 40min)1200 zł
  Endermologie Ciało (10 zabiegów - 40min)1800 zł
  Endermologie Ciało (12 zabiegów - 40min)
  2000 zł
  Endermologie Jedna partia ciała (6 zabiegów)
  600 zł
  Endermologie jedna partia ciała (10 zabiegów)900 zł
  Endermologie Jedna partia ciała (12 zabiegów)1000 zł

   

  Oto efekty osiągnięte po zabiegach w naszym salonie: