Manicure BIO

Jest zabiegiem, podczas którego nie używa się metalowych narzędzi. Nadanie odpowiedniego kształtu paznokci. Odsunięcie skórek za pomocą drewnianego patyczka oraz przy użyciu preparatu zmiękczającego, zawierającego kwasy AHA, następnie wypolerowanie płytki paznokcia oraz aplikacja odżywki na paznokcie i oliwki z witaminami na skórki. Zabieg kończy wmasowanie aromatycznego kremu w dłonie.

 

Manicure klasyczny / z malowaniem

 

Nadanie odpowiedniego kształtu paznokci , odsunięcie skórek przy użyciu frezarki oraz aplikacja odżywki lub bazy pod lakier (base coat) , wybór odpowiedniego koloru lakieru OPI oraz nałożenie utwardzacza (top coat) na paznokcie. Na zakończenie zabiegu nałożenie oliwki z witaminami na skórki oraz wmasowanie aromatycznego kremu w dłonie.

 

Manicure MEN

 

Nadanie odpowiedniego kształtu paznokciom, odsunięcie skórek za pomocą frezarki lub za pomocą preparatu zawierającego kwasy AHA, następnie aplikacja odżywki Matte Nail Envy, która jest przeznaczona dla mężczyzn oraz zapewnia eleganckie, dyskretne matowe wykończenie. Na zakończenie zabiegu aplikacja oliwki na skórki oraz wmasowanie kremu w dłonie.

 

Manicure japoński

 

Zabieg odżywczy, który wzmacnia naturalne paznokcie, nadając im połysk różowej perły. P.Shine manicure nadaje naturalnym paznokciom blask, zasila je w składniki naturalne m. in. witaminy A + E, keratynę, pyłek pszczeli, krzemionkę z morza japońskiego. P.Shine to metoda zalecana na paznokcie kruche, łamliwe i rozdwajające się.
Efekt widoczny już po pierwszym zabiegu!

Manicure OPI PRO SPA

 

To luksusowy zabieg pielęgnacyjny na dłonie, który przy regularnym stosowaniu sprawi, że dłonie będą wyglądać młodziej oraz będą jedwabiste w dotyku.

Manicure Gel Color

 

To najnowocześniejsza i jak dotąd jedyna na świecie metoda utwardzanego światłem żelu, który pozwala na przenikanie tlenu i wilgoci do paznokci. Dzięki temu nie ma negatywnego wpływu na kondycję paznokci. Gel Color nie jest kombinacją lakieru i starej technologii żelowej.
Zalety Gel Color to:

  • lekka formuła żelu o drobnych molekułach – cudowna lekkość aplikacji,
  • bezpieczeństwo dla płytki paznokciowej oraz ekspresowe usuwanie produktu
  • brylantowy połysk, jakiego nie uzyska się żadną inną metodą
  • nie niszczy płytki paznokcia przy nakładaniu oraz zdejmowaniu żelu nie wymaga mocnego polerowania paznokci
  • wyjątkowa trwałość, lśniący manicure bez odprysków przez 14 dni

 

IBX system

 

IBX, to innowacyjny, a zarazem rewolucyjny produkt, który wywraca do góry nogami rynek produktów regenerujących płytkę paznokciową.
IBXdziała OD ŚRODKA! Dzięki opatentowanej metodzie produkt wnika do górnych warstw płytki tworząc wzajemnie przenikającą się siateczkę polimerową blokując się na zawsze.
IBX, to produkt, który po aplikacji nie zostaje na płytce, ale wnika do jej wnętrza, dzięki czemu od razu możesz wykonać dowolną stylizację bądź zwykły manicure!