Zabiegi na stopy

 

Mini pedicure

Jest to szybki pedicure, wykonywany głównie w celu opracowania skórek i skrócenia paznokci u stóp. Na rozpoczęcie zabiegu wykonujemy kąpiel stóp następnie aromatyczny peeling, który daje uczucie odświeżenia i delikatnie usuwa zrogowaciały naskórek na stopach. Nadajemy odpowiedni kształt paznokci , wycinamy lub odsuwamy skórki przy użyciu preparatu z kwasami AHA zmiękczającego skórki lub przy użyciu frezarki. Końcowy etap to wmasowanie nawilżającego balsamu w stopy i zaaplikowanie oliwki na skórki. Najlepsze efekty przy mini pedicure osiągnie się na relatywnie zadbanej i pozbawionej większych zrogowaceń skórze stóp. W innym przypadku zalecamy skorzystanie z usługi pełnego pedicure lub SPA pedicure.

 

Pedicure BIO

 

Jest zabiegiem, podczas którego nie używa się metalowych narzędzi. Aromatyczna kąpiel stóp z dodatkiem soli zmiękczającej naskórek, następnie nadanie odpowiedniego kształtu paznokci, odsunięcie skórek przy pomocy drewnianego patyczka oraz przy użyciu preparatu z kwasami AHA zmiękczającego skórki. Na podeszwie stopy bezboleśnie ścieramy zrogowaciały naskórek za pomocą frezarki. Po dokładnie przeprowadzonym zabiegu wykonywany jest peeling cukrowy, dzięki któremu skóra uzyskuje jedwabistą gładkość. Na zakończenie wmasowanie w stopy wybranego kremu.

 

Pedicure klasyczny / z malowaniem

 

Aromatyczna kąpiel stóp z dodatkiem soli zmiękczającej naskórek, nadanie odpowiedniego kształtu paznokci oraz odsunięcie skórek przy użyciu frezarki,.  Na podeszwie stopy usuwamy zrogowaciały naskórek i wykonujemy dokładny peeling stóp. Na zakończenie zabiegu aplikacja odżywki na paznokcie lub wybranego koloru lakieru oraz oliwki z witaminami na skórki. Zabieg kończymy wmasowaniem aromatycznego kremu w stopy.

 

Pedicure OPI PRO SPA

 

To luksusowy zabieg relaksacyjny, który ma na celu dopieścić nie tylko stopy, ale również zmysły.Zabieg zaczyna aromatyczna kąpiel stóp, następnie opracowanie płytki paznokcia, tak jak w pedicure klasycznym. Usunięcie zrogowaciałego naskórka na podeszwie stopy za pomocą frezarki, po czym wykonujemy przyjemny i relaksujący peeling stóp z dodatkiem kwasów owocowych AHA, dzięki czemu skóra odzyskuje jedwabistą gładkość. Następnie aplikacja maski odżywczo-nawilżającej. Na zakończenie nakładamy odżywkę na paznokcie oraz wmasowujemy krem w stopy.