Zabiegi na stopy

 

Mini pedicure

Jest to skrócona wersja pedicure. Klient ma możliwośc wyboru, którym jest opracowanie płytki paznokcia lub podeszwy stopy.
Opracowanie płytki paznokci: Nadajemy odpowiedni kształt paznokci, wycinamy lub odsuwamy skórki przy użyciu preparatu z kwasami AHA zmiękczającego skórki lub przy użyciu frezarki. Końcowy etap to wmasowanie nawilżającego balsamu w stopy i zaaplikowanie oliwki na skórki.
Opracowanie podeszwy: Na rozpoczęcie zabiegu wykonujemy kąpiel stóp, następnie opracowujemy podeszwę stopy frezarką, na końcu wykonujemy aromatyczny peeling, który daje uczucie odświeżenia i delikatnie usuwa zrogowaciały naskórek.

 

Najlepsze efekty przy mini pedicure osiągnie się na relatywnie zadbanej i pozbawionej większych zrogowaceń skórze stóp. W innym przypadku zalecamy skorzystanie z usługi pełnego pedicure lub SPA pedicure.

 

Pedicure klasyczny / z malowaniem

 

Aromatyczna kąpiel stóp z dodatkiem soli zmiękczającej naskórek, nadanie odpowiedniego kształtu paznokci oraz odsunięcie skórek przy użyciu frezarki,.  Na podeszwie stopy usuwamy zrogowaciały naskórek i wykonujemy dokładny peeling stóp. Na zakończenie zabiegu aplikacja odżywki na paznokcie lub wybranego koloru lakieru oraz oliwki z witaminami na skórki. Zabieg kończymy wmasowaniem aromatycznego kremu w stopy.

 

Pedicure OPI PRO SPA

 

To luksusowy zabieg relaksacyjny, który ma na celu dopieścić nie tylko stopy, ale również zmysły.Zabieg zaczyna aromatyczna kąpiel stóp, następnie opracowanie płytki paznokcia, tak jak w pedicure klasycznym. Usunięcie zrogowaciałego naskórka na podeszwie stopy za pomocą frezarki, po czym wykonujemy przyjemny i relaksujący peeling stóp z dodatkiem kwasów owocowych AHA, dzięki czemu skóra odzyskuje jedwabistą gładkość. Następnie aplikacja maski odżywczo-nawilżającej. Na zakończenie nakładamy odżywkę na paznokcie oraz wmasowujemy krem w stopy.