Endermologia, nowy sposób na młodą twarz.

 

Zawsze myślałaś, że endermologia to zabieg wyłącznie modelujący sylwetkę? Nigdy więcej! Teraz możemy zadbać także o piękno Twojej twarzy dzięki uniwersalnemu urządzeniu w technologii ENDERMOLOGIE® ALLIANCE. Nasze Centrum Urody we Wrocławiu oferuje wcześniej niedostępną możliwość „fitnessu twarzy” – bo tak to jest nazywane przez specjalistów. Teraz idealna, dopasowana do delikatnej cery technologia w Beauty Avenue Centrum Urody pozwala wnieść odmłodzenie na nowy poziom! Rezultaty widoczne gołym okiem już po pierwszym zabiegu. Odmłodzenie, ujędrnienie, piękny, naturalny i zdrowy blask cery, jak i niesamowite działanie modelujące rysy twarzy tak, by zegar cofnął się o dekadę.

 

 

Skuteczność dzięki 30 latom badań… 

-… nad tym, jak sprawić, by w prosty i nieinwazyjny sposób odmładzać skórę. By powiedzieć nie dla skalpela, a postawić na naturalną regenerację i rewitalizację. Dzięki szukaniu panaceum na upływający czas, widoczny na naszej twarzy powstały:

Głowica Ergolift, czyli innowacyjna, w 100% bezpieczna i niesamowicie skuteczna technologia, stymulująca odpowiednie partie skóry. Odmłodzenie o ponad dekadę, lifting bez inwazyjnych zabiegów i redukcja drobnych zmarszczek, linii, a nawet blizn potrądzikowych.

Sensor Identyfikacji Skóry Alliance (ASI), doskonale dopasowuje zabieg do skóry klienta, analizując ją pod względem gęstości, wiotkości, wrażliwości i wielu innych cech, które należy brać pod uwagę dla spektakularnych rezultatów.

Chcesz wyglądać młodziej i jeszcze bardziej olśniewać blaskiem? Zaufaj ENDERMOLOGIE® ALLIANCE i przyjdź do naszego Centrum Urody we Wrocławiu.

 

Jak wygląda zabieg?

 

Zabieg wykonywany w salonie urody polega na zastosowaniu specjalnej głowicy Ergolift, która pobudza skórę wielokierunkowo. Poprawia owal twarzy, ujędrnia skórę, wygładza. Dotlenia i pomaga zachować zdrowy koloryt skóry, usuwa niewielkie blizny i mankamenty. Efekty te uzyskuje się za pomocą stymulacji produkcji kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego. Ich odpowiedni poziom daje efekty lepsze niż niejeden zabieg chirurgii estetycznej.

 

Czy są przeciwwskazania, które zdyskwalifikują Cię do zabiegu?

Zabieg jest bezinwazyjny i bezpieczny. Jednak dla maksymalnej pewności nie wykonuje się go, gdy pacjent:

  • ma gorączkę, stany zapalne lub infekcje,
  • choruje na nowotwór,
  • przyjmuje leki przeciwzakrzepowe,
  • ma zaburzenia układu krwionośnego i problemy w obrębie naczyń krwionośnych i żył,
  • jest w ciąży.

Zapraszamy do Beauty Avenue – Twojego Centrum Urody we Wrocławiu.

Efekty:

 • wyraźne odmłodzenie twarzy
 • dotlenienie skóry
 • spektakularne ujędrnienie
 • poprawa kolorytu cery
 • zniwelowanie niewielkich blizn

Efekty po 12 sesjach zabiegowych: