Purles – Piękno inspirowane naturą.

 

Co wyróżnia kosmetyki Purles

Wyjątkowe kosmetyki Purles to połączenie dwóch dominujących sił: natury i nauki, z którego rodzi się piękno oraz zdrowie Twojej skóry. Profesjonalne preparaty francuskiej marki, opracowane zostały na bazie wieloletnich badań laboratoryjnych. Ofertę zabiegów Purles dedykujemy najbardziej wymagającym klientom, którzy poszukują wyjątkowych doznań oraz najwyższej klasy kuracji.

W Beauty Avenue Centrum Urody szczególnie dbamy o skórę naszych klientów poprzez sprawdzone zabiegi, ponieważ wiemy, że jej wygląd oraz ogólna kondycja to rzecz, na którą bardzo zwraca się uwagę w kontaktach międzyludzkich. Cera odzwierciedla również stan Twojego organizmu oraz rezultaty codziennej pielęgnacji. Zdrowa i czysta cera prezentuje się młodo i promiennie, praktycznie nie wymaga makijażu, będąc też gwarancją pewności siebie oraz doskonałego samopoczucia. Dla Twojej satysfakcji wybieramy tylko najlepsze, skuteczne kosmetyki oraz terapie, których efekty możesz dostrzec gołym okiem. Dodatkowo, nasze zabiegi Purles przeniosą Cię w świat niezapomnianego relaksu, egzotyki i luksusu, które przyjemnie uzależniają. Przekonaj się o tym na własnej skórze!

W naszym salonie proponujemy Ci ekskluzywne i zdumiewająco skuteczne kuracje na bazie naturalnych ekstraktów oraz preparatów aktywnych, które dobieramy indywidualnie do potrzeb Twojej cery. Gwarantujemy, że efekty tych zabiegów zrobią na Tobie niesamowite wrażenie, a niezwykle przyjemne doznania podczas trwania rytuałów, wprowadzą Cię w doskonały nastrój. Gorąco polecamy Twojej uwadze mesokoktajle, które trafiają prosto w źródło rozmaitych problemów cery.

Polecamy Ci zabiegi specjalistyczne Purles:

  • intensywnie regenerujące skórę
  • odmładzające
  • rozjaśniające na bazie naturalnej witaminy C
  • złuszczające

Do najskuteczniejszych metod eksfoliacji (złuszczania naskórka) w naszej ofercie, należą innowacyjne peelingi chemiczne, które dobieramy indywidualnie do typu i potrzeb Twojej cery. Dla osób, których skóra wymaga zaawansowanej odbudowy biologicznej oraz głębokiego odżywienia – rekomendujemy silnie skoncentrowane mesococtaile na bazie komórek macierzystych i peptydów biomimetycznych, będących prawdziwą “perłą” w nowoczesnej kosmetologii – które aplikujemy za pomocą specjalnego derma- rollera.

Proponujemy również nową linię specjalistycznej pielęgnacji Purles – Clinical Repair Care, która zapewni Twojej skórze intensywną odbudowę biologiczną oraz optymalną ochronę. Kurację rekomendujemy jako profilaktykę przeciwstarzeniową, jak również po zabiegach z zakresu medycyny estetycznej w celu szybkiej rewitalizacji cery.

Zapraszamy Cię do świata pielęgnacji Purles!