Depilacja Laserowa. Skóra gładka jak jedwab w zasięgu ręki!

Doskonale gładka, miękka i delikatna w dotyku skóra to marzenie wielu osób nieżalenie od płci. Jedwabiste ciało to wzorzec, do którego dążą zwłaszcza kobiety, upatrując w nim symbol zmysłowości oraz urody. Mężczyźni również decydują się na depilację różnych obszarów ciała ze względu na komfort lub uprawianie niektórych sportów. Dlatego też różne sposoby usuwania owłosienia należą do najczęściej wybieranych zabiegów w salonach kosmetycznych. Depilacja dla wielu klientów jest okresową rutyną, bez której nie czuliby się dobrze w swoim ciele. Zazwyczaj pozbywamy się niechcianych włosków z powodów typowo higienicznych czy też po prostu dla codziennej wygody. Jednak w zdecydowanej większości pragnienie posiadania aksamitnej skóry wynika z upodobań estetycznych – najzwyczajniej w świecie uważamy, że gładka skóra jest piękna.

Istnieje wiele metod usuwania zbędnego owłosienia np. depilacja woskiem lub tradycyjne golenie ciała maszynką – jednak bezsprzecznie najbardziej skutecznym sposobem, aby trwale pozbyć się niepożądanych włosków jest depilacja laserowa. Dzięki niej możemy uzyskać efekt doskonale gładkiego ciała na długie lata. Dla wielu osób jest to nieosiągalnym marzeniem, ale w rzeczywistości – dzięki wizycie w Beauty Avenue Centrum Urody – to marzenie może się bardzo szybko spełnić, ponieważ narzędzie do jego realizacji znajduje się w zasięgu ręki.

 

W naszym salonie oferujemy Ci rewolucyjną depilację przy użyciu najnowocześniejszego lasera diodowego Vectus, emitującego wiązkę o długości fali 810 nm. Według badań to aktualnie najszybszy, a jednocześnie najbardziej zaawansowany systemem do depilacji laserowej na świecie. Ogromną zaletą jest bezpieczeństwo urządzenia, które zabezpiecza przed ewentualnym ryzykiem poparzeń czy przebarwień – do których może dojść przy zastosowaniu innych metod laserowego usuwania owłosienia.Laser diodowy Palomar VECTUS™ posiada certyfikat bezpieczeństwa i skuteczności wydany przez Amerykański Urząd ds. Żywności i Leków FDA, honorowany na całym świecie. Ze względu na innowacyjną technologię, Vectus usuwa nawet jasne czy rude włosy – czego nie robią inne popularne na rynku lasery.

 

Laser Vectus™ to urządzenie medyczne, posiadające niezbędne atesty. Jako jedyny taki sprzęt na świecie, wyposażony jest w inteligentny czytnik poziomu melaniny w skórze – Skintel™. Dzięki temu możemy precyzyjnie określić poziom melaniny i na podstawie odczytu z urządzenia, automatycznie dobrać optymalne parametry zabiegu.

 

Laser Vectus™ zapewnia Ci bardzo wysoki komfort zabiegu, dzięki zastosowaniu innowacyjnej głowicy Advanced Contact Cooling, która chłodzi skórę przed, w trakcie i po emisji wiązki światła. W efekcie odczuwalność ciepła w trakcie trwania całej procedury jest nieznaczna, co niweluje nieprzyjemne doznania.

 

Zapraszamy na zabieg!

 

Jeżeli masz pytania – jesteśmy do dyspozycji!