Jak rozprawić się z cellulitem raz na zawsze?!

 

Cellulit, popularnie nazywany również “skórką pomarańczową” dotyka bardzo wielu kobiet i wbrew powszechnym opiniom – występuje również u mężczyzn. Niestety ze względu na rozmaite czynniki zewnętrze takie jak: jak stres, mało aktywny tryb życia czy spożywanie wysoko przetworzonej żywności – obserwujemy ten problem u coraz młodszych osób. Oczywiście istotną przyczyną zaburzeń tkanki tłuszczowej są również uwarunkowania genetyczne, zachwiania metabolizmu lub zaburzenia hormonalne (głównie endokrynologiczne), których objawem jest właśnie – tak bardzo kłopotliwy dla większości ludzi – cellulit. Na szczęście możemy skutecznie przeciwdziałać tej przypadłości – istnieją efektywne sposoby na to, aby pozbyć się skórki pomarańczowej i cieszyć się gładkim, jędrnym ciałem. W Beauty Avenue Centrum Urody wiemy jak tego dokonać i chętnie podzielimy się z Tobą tą wiedzą.

Cellulit – co to właściwe jest?

Cellulit to – najprościej rzecz ujmując – nieprawidłowe rozłożenie tkanki tłuszczowej, które jawi się nam jako fałdki, nierówności czy zgrubienia na powierzchni skóry, zajmujące dane obszary na ciele. Gdzie najczęściej obserwujemy to zjawisko? Przede wszystkim na udach i pośladkach, ale również na łydkach, brzuchu, biodrach czy ramionach, czyli wszędzie tam, gdzie odkłada nam się tkanka tłuszczowa.
W Beauty Avenue Centrum Urody dbamy o naszych klientów kompleksowo, dlatego oferujemy Ci zabiegi modelujące ciało, które poprawiają nie tylko jego jędrność i napięcie, ale także wyszczuplają wybrane obszary, jednocześnie skutecznie redukując nieestetyczną pomarańczową skórkę. Nasze zabiegi cieszą się dużą popularnością ze względu na szybkie i trwałe rezultaty w polepszeniu wyglądu skóry, co przekłada się oczywiście na pozytywne samopoczucie i zwiększoną pewność siebie naszych klientów.

Poznaj  nasze niezawodne sposoby na piękne i młode ciało!


Liposukcja kawitacyjna


To nowoczesna metoda liposukcji za pomocą ultradźwięków, przyrównywana pod względem skuteczności do zabiegów chirurgii estetycznej. W zabiegu całkowicie wyeliminowane są skutki uboczne, które występują przy zabiegach tradycyjnej liposukcji, ponieważ procedura jest zupełnie bezinwazyjna. Zastosowanie tej metody nie wiąże się z jakimkolwiek dyskomfortem, zabieg jest wręcz przyjemny dla klienta.


Efekty zabiegu: 

 • redukcja tkanki tłuszczowej, wyszczuplenie,
 • modelowanie sylwetki,
 • ujędrnienie skóry,
 • pobudzenie krążenia
 • odżywienie skóry
 • poprawa elastyczności skóry
 • wysmuklenie sylwetki
 • stymulacja przemiany materii


Dermomasaż


Do zabiegu wykorzystujemy specjalistyczny Dermomasażer, który stymuluje podskórną tkankę tłuszczową w celu jej rozbicia i polepszenia wyglądu skóry. Metodę tę zaliczamy się do masażu łącznotkankowego, nazywanego też lipomasażem. Dzięki zabiegowi możemy z powodzeniem zlikwidować cellulit poprzez rozbicie komórek tłuszczowych oraz wymodelować sylwetkę. Ewentualne blizny i rozstępy stają się mniej widoczne, a za sprawa pobudzenia mikro-krążenia krwi uzyskujemy również redukcję obrzęków. Zabieg jest całkowicie nieinwazyjny i bezpieczny, a co najważniejsze – uznawany jest przez kosmetologów za jedną z najskuteczniejszych terapii w dziedzinie redukcji cellulitu!


Efekty zabiegu: 

 • redukcja cellulitu
 • ujędrnienie skóry
 • zniwelowanie rozstępów
 • zmniejszenie widoczności blizn
 • usunięcie obrzęków

Nasze zabiegi są niezwykle skuteczne i pomoce, ale nie zapominaj, że pomagają one jedynie niwelować symptomy problemów tkanki tłuszczowej – nie rozwiązują jednak ich przyczyny. Dlatego też przyjrzyj się uważnie swoim nawykom żywieniowym oraz trybowi życia i sprawdź czy towarzyszący Ci cellulit nie jest być może objawem błędów lub grzeszków np. dietetycznych, które popełniasz na co dzień.

Dla uzyskania spektakularnych i trwałych efektów – rekomendujemy Ci uzupełnić sesje zabiegowe w naszym salonie o urozmaiconą w składniki odżywcze zdrową dietę, regularne ćwiczenia, spożywanie dużej ilości wody mineralnej lub herbat ziołowych, ograniczenie cukrów prostych. Dzięki połączeniu różnych metod walki z cellulitem z pewnością rozprawimy się z nim raz na zawsze!