Akcja zima

Zima to ten czas w roku, kiedy nasza skóra wymaga szczególnej uwagi. Jednocześnie mała ilość słońca i ciągła ochrona twarzy przed warunkami atmosferycznymi sprzyja też temu, aby wykorzystać ten okres jako czas dla swojej skóry. Zimowa pielęgnacja w Centrum Urody Beauty Avenue to oferta niezwykłych zabiegów, dzięki którym Twoja cera powita wiosnę z promiennym blaskiem.

Zimowa pielęgnacja.

Zabiegi i możliwości jakie daje nam technologia kosmetyczna to w tej chwili ogrom wsparć dla pięknej i zdrowej skóry. Zima to szczególny okres, podczas którego jest ona narażona na niekorzystne warunki atmosferyczne, ale też właśnie w trakcie tej pory roku najlepiej jest wykonywać zabiegi, które latem nie są polecane ze względu na dużą ekspozycję na promienie słoneczne. Ograniczenie to sprawia, że zima jest idealna do zabiegów złuszczających, rozjaśniających, regenerujących i odżywczych.

Co wybrać?

Zacznijmy od oferowanych w naszym salonie zabiegach Dermaquest, opierających się w głównej mierze na działaniu naturalnych kwasów.

Terapeutyczny Zabieg Dyniowy

wykorzystujący kwasy aha, bha, probiotyki i niacynamid to świetna odpowiedź na potrzebę zimowej pielęgnacji cery ze skłonnościami do błyszczenia się i łojotoku. Zabieg zmniejsza widoczność przebarwień, zamyka pory, jak i doskonale matuje i oczyszcza cerę z zaskórników, grudek i innych zanieczyszczeń. Poza działaniem normalizującym, dzięki kwasom keratolitycznym zabieg ma silne działanie przeciwzapalne i rozjaśniające przebarwienia.

Azelaic Peel Dermaquest

z wykorzystaniem kwasu azelainowego [10%], kojowego [5%] i bv-osc [4%], jest opcją zabiegu dla skóry który wykazuje działanie rozjaśniające, zmniejszające stany zapalne, trądzik zaskórnikowy grudkowy oraz różowaty. Peeling ten, to także świetne uzupełnienie zimową porą kuracji przeciwtrądzikowych – antybiotykowych.

Peptydowy Peeling Biomimetyczny Dermaquest

z wykorzystaniem kwasu aha [40%] i z pochodną toksyny botulinowej [10%], czyli alfa hydrokwasy w trosce o pielęgnację odmłodzenie skóry. Podczas zimnych miesięcy, nasza cera, często przez wiele godzin zmuszona do przebywania w ogrzewanych, przesuszonych pomieszczeniach traci swą wilgotność, blask, elastyczność i jest łatwiej narażona na powstawanie zmarszczek mimicznych. Argirelina® (INCI: Acetyl Hexapeptide-3) czyli ulepszona, bo nietoksyczna forma tak zwanego Botoksu to świetny pomysł na zabiegi odmładzające zanim znów powitamy wiosnę. Jej działanie wspomogą kwasy AHA.

Mango Peel Dermaquest

wykorzystujący działanie kwasu mlekowego [30%] wraz z komórkami macierzystymi z pomarańczy to opcja dla każdego, kto zimą chce zadbać o odmłodzenie, nawilżenie i enzymatyczno-chemiczne złuszczenie naskórka. Ten pobudzający i odżywiający zmęczoną skórę zabieg, może być jednym z najlepszych pomysłów na przygotowanie skóry zimą, przed kolejnym sezonem.

Hibiscus Flower Mandelic Peel Dermaquest

z wykorzystaniem kwasu migdałowego [10%], aha z hibiskusa [5%] i azelainowego [2%], czyli łagodna eksfoliacja (złuszczanie) i odświeżenie skóry. Działanie kwasu migdałowego, azelainowego i AHA z hibiskusa działa antybakteryjnie nie podrażniając nawet najdelikatniejszej skóry. Wspomaga regenerację kolagenu oraz wygładza niedoskonałości i przebarwienia.

Peeling Dyniowy Dermaquest

z wyciągiem z dyni [40%] oraz kwasami aha [20%], bha [5%], retinolem [4%] i probiotykami to kolejna zimowa propozycja dla tych, którzy chcą powitać cieplejsze pory roku ze skórą wolną od trądziku i przebarwień posłonecznych.

Zima to także idealny czas na wykonywanie różnorakich zabiegów złuszczających które bazują na wykorzystaniu retinolu i innych chemicznie aktywnych składników.
Oprócz zabiegów wykorzystujących składniki działające bezpośrednio na skórze, warto jest uzupełnić zimową pielęgnację o inne metody poprawiające wchłanianie substancji odżywczych oraz wspomagających rewitalizację.

Mezoterapia mikroigłowa.

Zabieg idealny do tego, aby pobudzić do życia zmęczoną skórę, dać jej energię do działania i przyspieszyć regenerację. Mikroperforacja skóry za pomocą setek sterylnych mikroskopijnych igiełek wspomaga samorewitalizację jak i wchłanianie składników aktywnych z nakładanych preparatów, takich jak choćby zabieg BB Glow.

Zabiegi falą radiową.

W naszym Salonie Urody Beauty Avenue możemy przeprowadzić najnowocześniejszy zabieg wykorzystujący działanie fal radiowych, dzięki dostępowi do urządzenia emitującego Tripolar RF. Zimowe zastosowanie Tripolarnej Fali Radiowej zwiększa elastyczność skóry, spłyca zmarszczki, a nawet pozwala na zadbanie o redukcję tkanki tłuszczowej, zanim przyjdzie sezon na bikini.