Zadbaj o ciało z naszymi technologiami zabiegowymi

Zadbaj o ciało z naszymi technologiami zabiegowymi

Witamy na stronie Beauty Avenue Centrum Urody

Czy marzysz o odkryciu na nowo swojego indywidualnego piękna? W Beauty Avenue Centrum Urody pomożemy Ci to osiągnąć!

Dlaczego warto wybrać Beauty Avenue?

  1. Nowoczesne technologie i innowacyjne rozwiązania Idziemy z duchem czasu, korzystając z najnowszych osiągnięć w branży beauty. Stosujemy wyłącznie atestowane, profesjonalne preparaty oraz najnowocześniejsze sprzęty do zabiegów. Twoje bezpieczeństwo i komfort są dla nas priorytetem.
  2. Ekspertka z pasją i doświadczeniem. Markę Beauty Avenue stworzyła Aleksandra Klimas, dyplomowany kosmetolog z ponad 10-letnim doświadczeniem w branży beauty. Ola dba o każdy detal, abyś czuł/a się bezpiecznie i komfortowo podczas wizyty w naszym salonie. Jakość i zadowolenie klienta są dla niej najważniejsze.
  3. Zgrany zespół profesjonalistów. Nasz zespół to wykwalifikowani kosmetolodzy z wieloletnim doświadczeniem, dla których praca jest pasją. Stale szukamy najlepszych rozwiązań, wykorzystując najnowocześniejsze technologie i kosmetyki najwyższej jakości. Dzięki temu oferujemy usługi na najwyższym poziomie.
Właścicielka, Kosmetolog, Beauty Avenue Centrum Urody

Witamy na stronie Beauty Avenue Centrum Urody

Czy marzysz o odkryciu na nowo swojego indywidualnego piękna? W Beauty Avenue Centrum Urody pomożemy Ci to osiągnąć!

 

Dlaczego warto wybrać Beauty Avenue?

Nowoczesne technologie i innowacyjne rozwiązania Idziemy z duchem czasu, korzystając z najnowszych osiągnięć w branży beauty. Twoje bezpieczeństwo i komfort są dla nas priorytetem.
Ekspertka z pasją i doświadczeniem. Markę Beauty Avenue stworzyła Aleksandra Klimas, dyplomowany kosmetolog z ponad 10-letnim doświadczeniem w branży beauty. Ola dba o każdy detal, abyś czuł/a się bezpiecznie i komfortowo podczas wizyty w naszym salonie.
Zgrany zespół profesjonalistów. Nasz zespół to wykwalifikowani kosmetolodzy z wieloletnim doświadczeniem, dla których praca jest pasją.Dzięki temu oferujemy usługi na najwyższym poziomie.

Właścicielka, Kosmetolog, Beauty Avenue Centrum Urody

Nasza misja

Twoje zadowolenie jest naszą misją. Tworzymy Beauty Avenue z ogromnym zapałem i pasją, dbając o niepowtarzalną atmosferę, w której każdy czuje się komfortowo. Dbamy o najwyższą jakość zabiegów i każdy, nawet najmniejszy szczegół obsługi, aby umilić Ci wizyty u nas.

Nasz zespół

Tworzymy to miejsce z wielkim zapałem i pasją. Nasza praca niezmiennie daje nam radość i wielką satysfakcję. To dzięki wspólnej misji tworzymy niepowtarzalną atmosferę, w której każdy czuje się komfortowo. Dbamy o najwyższą jakość zabiegów i każdy, nawet najmniejszy szczegół obsługi, aby umilić wszystkim wizyty u nas.

Aleksandra Klimas

Aleksandra Klimas

Właściciel/ Kosmetolog

Wiktoria Skrobisz

Wiktoria Skrobisz

Kosmetolog

Hanna Dąbrowska

Hanna Dąbrowska

Kosmetolog

Aleksandra Michalska

Aleksandra Michalska

Kosmetolog

Weronika Białek

Weronika Białek

Manikiurzystka

Dlaczego Warto nas wybrać ?

}

Wieloletnie doświadczenie: ponad 10 lat w branży beauty

k

Wykwalifikowany personel: profesjonaliści z pasją

Najnowsze technologie: innowacyjne i bezpieczne rowiązania

Umów się na wizytę już dziś!

Zapraszamy do Beauty Avenue Centrum Urody – miejsca, gdzie Twoje piękno jest w najlepszych rękach. Pozwól nam zadbać o Ciebie i odkryj na nowo swoje piękno!

Chcesz nas lepiej poznać i dowiedzieć się więcej o naszych zabiegach?

Jesteśmy do twojej dyspozycji poniedziałek- piątek w godz.

9.00 – 20.00

sobota

10.00 – 15.00

lub pod numerem telefonu

 

71 790 19 82

Ostatnio na blogu:

Innova Eye

Innova Eye

Konsultacja kosmetologiczna z cyfrowa analiza skóry - Innova Eye W Beauty Avenue wprowadzamy kompleksowe rozwiązanie dla problemów Twojej skóry, Innova Eye, czyli cyfrowa analiza skóry połączona z dokładną konsultacją kosmetologiczną pozwoli Ci przenieść się w jeszcze...

Egzosomy ASCE+

Egzosomy ASCE+

Egzosomy ASCE+ – Rewolucja w Regeneracji i Anti-aging Egzosomy ASCE+ to innowacyjna i bezpieczna metoda terapii regeneracyjnej oraz przeciwstarzeniowej, poparta wieloma badaniami klinicznymi. Egzosomy ASCE+ SRLV to zaawansowane rozwiązanie, które wykorzystuje...

Nici PLLA

Nici PLLA

Nici PLLA - idealna alternatywa dla zabiegów chirurgicznych.Redukcja zmarszczekPoprawa gęstości skóry1 zabiegWyraźne odmłodzenieCzym są nici rewitalizujące? Nici rewitalizujące służą do wykonywania zabiegów spowalniających procesy starzenia się skóry. Zabieg z...

Nasi partnerzy:

Pracujemy na sprzęcie i kosmtykach najwyższej jakości. Nasi partnerzy to: