Powrót do formy po ciąży z Endermologie Alliance!

Ciąża to dla kobiety piękny i wyjątkowy czas, który jednak wiąże się z dużymi zmianami zachodzącymi w ciele. Nie ma sensu ukrywać, że po porodzie Twoja sylwetka może wyglądać nieco inaczej niż wcześniej. Nadprogramowa tkanka tłuszczowa, rozstępy, cellulit, popękane naczynka czy obrzęki to tylko niektóre problemy estetyczne, jakie możesz u siebie zaobserwować. Na szczęście wiele z nich możesz skutecznie rozwiązać, podejmując odpowiednie działania takie jak:
 • powrót do regularnej aktywności fizycznej,
 • wprowadzenie zbilansowanej,
 • zdrowej diety,
 • urzycie profesjonalnych zabiegów kosmetycznych, które zapewniają fantastyczne efekty w poprawie wyglądu i kondycji ciała.
W Beauty Avenue Centrum Urody doskonale wiemy jak Ci pomóc. W naszej ofercie posiadamy bezkonkurencyjną metodę modelowania sylwetki! Dlatego nawet jeżeli zmiany w Twoim ciele po ciąży są wyraźne, nie należy się załamywać, ponieważ nowoczesna kosmetologia oferuje niesamowicie skuteczne zabiegi, ułatwiające powrót do dawnej kondycji. Jednym z najlepszych na rynku zabiegów modelujących sylwetkę jest endermologia. Hit 2017 roku czyli endermologie® Alliance to zaawansowana technologia, oparta na mechanicznym masażu próżniowym z unikalnym patentem potrójnej stymulacji! Jeżeli chcesz szybko i skutecznie odzyskać dawną formę – seria zabiegów wyszczuplająco-ujędrniających na ciało endermologie® ALLIANCE znacznie Ci to ułatwi!     ALLIANCE to sprzęt najnowszej generacji, który umożliwia w pełni naturalną, bezpieczną dla zdrowia i – co najważniejsze – zdumiewająco skuteczną regenerację skóry oraz wysmuklenie wybranych obszarów ciała. Dzięki opatentowanej metodzie mechanicznej stymulacji, zabieg efektywnie przywróci Twojej skórze jędrność i gładkość – zwłaszcza na brzuchu, udach czy pośladkach, które to obszary po ciąży przechodzą najczęściej najbardziej wyraźną metamorfozę. Celem zabiegu jest intensywne napięcie i uelastycznienie skóry, pobudzenie metabolizmu, lepsze dotlenienie organizmu, a także usunięcie nagromadzonej miejscowo tkanki tłuszczowej. Masaż głowicą wyposażoną w specjalne rolki, które w sposób kontrolowany zasysają i rolują skórę, wzbogacony jest o działanie podciśnienia, co czyni zabieg jeszcze bardziej niezawodnym. W efekcie, wywołujemy zjawisko drenażu limfatycznego, który pomaga w pozbyciu się z organizmu toksyn, rozbiciu komórek tłuszczowych oraz wygładzeniu cellulitu czy spłyceniu rozstępów.

Efekty

 • Redukcja tkanki tłuszczowej,
 • Likwidacja cellulitu,
 • Intensywne ujędrnienie skóry,
 • Działanie terapeutyczne – obrzęki, zastoje, blizny, bóle mięśni i stawów.

Sensor identyfikacji skóry

Co więcej, nowy patent endermologie® Alliance posiada unikalny Sensor Identyfikacji Skóry Alliance (ASI), który pozwala na przeprowadzanie zabiegu przy jednoczesnym dostosowywaniu się do jakości i typu tkanki, jej włóknistości oraz mankamentów. Gwarantuje to wysoki standard bezpieczeństwa zabiegu, a także możliwość precyzyjnego dopasowania procedury zabiegowej do różnych problemów estetycznych.

Potwierdzone badaniami

 • UJĘDRNIENIE 71%*
 • WCIĘCIE W TALII -5,2 CM*
 • WYGŁADZENIE CELLULITU 67%*
(*Po 12 zabiegach: zmniejszenie obwodu w talii o ok. 5,2 cm. **Po 3 zabiegach: 67% kobiet stwierdziło wygładzenie cellulitu. *** Po 12 zabiegach: zmniejszenie obwodu w talii o ok. 5,2 cm. endermologie® study Dermscan 2016.) Jeżeli po ciąży czujesz potrzebę zadbania o swoje ciało i poprawy kondycji skóry – zapisz się do nas na serię zabiegów ALLIANCE i poznaj ich spektakularne rezultaty.