Oksybrazja – pozbądź się niedoskonałości za pomocą tlenu!

Tlen pełni kluczową rolę nie tylko w procesie oddychania, ale również dzięki niemu nasz organizm może funkcjonować bez zarzutu. Gdy czujemy się senni, zmęczeni lub jesteśmy osłabieni to znak, że prawdopodobnie jesteśmy niedotlenieni. Brak tlenu powoduje także spadek produkcji kolagenu, elastyny i melaniny w skórze przez co staje się ona słabsza, przesuszona i traci sprężystość.

Dlatego w Beauty Avenue Centrum Urody  proponujemy Ci nowoczesny zabieg, który fantastycznie wpłynie na Twoją cerę. Odpowiednie jej dotlenienie zapewni Ci oksybrazja, która zyskuje coraz większą popularność wśród klientów ze względu na swoją nieinwazyjność oraz skuteczność. Metoda polega na złuszczaniu naskórka za pomocą aktywnego tlenu oraz soli fizjologicznej. W trakcie zabiegu można odczuwać przyjemne uczucie chłodu i orzeźwienia, które przywodzi na myśl świeżą morską bryzę. Zabieg usuwa jednocześnie zanieczyszczenia skóry, a także intensywnie ją odżywia oraz nawilża. Oksybrazję polecamy każdemu, niezależnie od typu skóry, ale przede wszystkim osobom borykającymi się z problemami takimi jak:

  • przesuszenie skóry,
  • trądzik,
  • pękające naczynka
  • zaskórniki,
  • łuszczyca, AZS,
  • zwiotczenie skóry,
  • skłonności alergiczne,
  • cera wrażliwa,

Dzięki kuracji tlenem, możesz również poprawić koloryt swojej skóry oraz zniwelować przebarwienia słoneczne. Jeśli Twoim problem jest łuszczyca czy atopowe zapaleniem skóry – możesz skutecznie zminimalizować objawy tych przypadłości właśnie za pomocą dokładnego oczyszczenia oraz nawilżenia skóry. Co więcej, oksybrazja jest całkowicie naturalną metodą, ponieważ zarówno tlen jak i sól fizjologiczna nie powodują podrażnień oraz uczuleń. Dlatego zabieg polecamy wszystkim osobom, poszukującym w pełni ekologicznych sposobów na wygładzenie i odmłodzenie cery.

Dodatkowym atutem oksybrazji jest jej bezinwazyjność. Podczas zabiegu urządzenie, które aplikuje pod ciśnieniem mieszankę tlenu i soli fizjologicznej na skórę twarzy, nie ma bezpośredniego z nią kontaktu. Dzięki organicznym składnikom oraz praktycznie „bezdotykowej” pracy, osoby o nadwrażliwej cerze mogą bez problemów korzystać z tej metody, nie bojąc się o jakiekolwiek reakcje alergiczne.

Korzystając z oksybrazji w Beauty Avenue Centrum Urody, Twoja skóra stanie się wyraźnie dotleniona oraz nawilżona. Ponadto w dniu wizyty nie musisz rezygnować z umówionego przyjęcia czy też bankietu, ponieważ kuracja tlenem jest delikatna dla Twojej cery i nie powoduje zaczerwieniania. Dla uzyskania najlepszych efektów, zalecamy serię 3-4 zabiegów w odstępach co 2-3 tygodnie.

Zapraszamy na zabieg już dziś!