Agata Lubońska

 

Jestem kosmetologiem z wieloletnim stażem oraz przede wszystkim linergistką z pasją do tworzenia piękna.
Makijażem permanentnym zajmuje się przede wszystkim z zamiłowania. Poświęcam swojej pracy bardzo dużo uwagi oraz czasu, ciągle jest mi mało dlatego nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w szkoleniach, wykładach, konferencjach.

Jako jedna z niewielu osób na całym świecie posiadam prestiżowy tytuł ProArtist, który świadczy o najwyższej jakości usług. To wyjątkowe wyróżnienie w świecie makijażu permanentnego, jest dla mnie ogromnie ważne, gdyż otrzymują ją najlepsi fachowcy z tej branży.

Pracuję na urządzeniu w pełni bezpiecznym, wysokiej jakości. Do zabiegu używam barwników certyfikowanych, antyalergicznych, najwyższej jakości. W celu zachowania bezpieczeństwa na najwyższym poziomie używam akcesoriów jednorazowych.

Nie wykonuje brwi szablonowo, wręcz przeciwnie, ponieważ do każdej klientki podchodzę indywidualnie. Przed zabiegiem przeprowadzam dokładny wywiad aby jak najlepiej spełnić oczekiwania każdej z Pań.
Moja praca to przede wszystkim moja pasja, w każdej wykonanej pigmentacji zostawiam cząstkę swojego serca.

Makijaż permanentny ust

Makijaż permanentny ust

Usta Marzycie o zmysłowych i ponętnych ustach, które by przyciągały uwagę mężczyzn a u kobiet będą wzbudzały zazdrość? W swojej torebce macie kilka pomadek lub konturówek i stale poprawiacie makijaż starając się by linia ust była symetryczna a kolor idealny?...

Makijaż permanentny brwi

Makijaż permanentny brwi

Brwi Pięknie podkreślone brwi dodają charakteru twarzy i równoważą cały jej wygląd. Odpowiednio nadany kształt brwi sprawi że będziecie wyglądały młodziej. Samodzielne rysowanie ich kształtu kredką czy konturówką to zabiegi krótkotrwałe i uciążliwe. Boicie się aby nie...