Agata Lubońska

 

Jestem kosmetologiem z wieloletnim stażem oraz przede wszystkim linergistką z pasją do tworzenia piękna.
Makijażem permanentnym zajmuje się przede wszystkim z zamiłowania. Poświęcam swojej pracy bardzo dużo uwagi oraz czasu, ciągle jest mi mało dlatego nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w szkoleniach, wykładach, konferencjach.

Jako jedna z niewielu osób na całym świecie posiadam prestiżowy tytuł ProArtist, który świadczy o najwyższej jakości usług. To wyjątkowe wyróżnienie w świecie makijażu permanentnego, jest dla mnie ogromnie ważne, gdyż otrzymują ją najlepsi fachowcy z tej branży.

Pracuję na urządzeniu w pełni bezpiecznym, wysokiej jakości. Do zabiegu używam barwników certyfikowanych, antyalergicznych, najwyższej jakości. W celu zachowania bezpieczeństwa na najwyższym poziomie używam akcesoriów jednorazowych.

Nie wykonuje brwi szablonowo, wręcz przeciwnie, ponieważ do każdej klientki podchodzę indywidualnie. Przed zabiegiem przeprowadzam dokładny wywiad aby jak najlepiej spełnić oczekiwania każdej z Pań.
Moja praca to przede wszystkim moja pasja, w każdej wykonanej pigmentacji zostawiam cząstkę swojego serca.

Nie znaleziono żadnych wyników

Nie znaleziono szukanej strony. Proszę spróbować innej definicji wyszukiwania lub zlokalizować wpis przy użyciu nawigacji powyżej.