Henna pudrowa z geometrią brwi – czym się wyróżnia i na czym polega?

Zadbane, wyregulowane w naturalny sposób i ładnie podkreślające urodę brwi to jeden z najważniejszych zabiegów w gabinecie kosmetycznym. Kształt i kolor tego cienkiego paska włosków, ma niesamowite znaczenie dla ogólnego wyglądu twarzy. Z tego też powodu henna i regulacja to stały element oferty praktycznie każdego salonu kosmetycznego, a makijaż permanentny brwi to najczęstszy zabieg przeprowadzany w oferujących tego typu usługi miejscach.
Nasze Centrum Urody Beauty Avenue Wrocław oferuje swoim klientom perfekcyjny zestaw zabiegów, który na zawsze odmieni postrzeganie tego, jak niezwykle ważna jest odpowiednia koloryzacja i geometria brwi.

Dlaczego Henna Pudrowa?

Naturalnie.

Henna Pudrowa to naturalne rozwiązanie kosmetyczno- pielęgnacyjne dla nawet najwrażliwszej skóry (mimo wszystko zaleca się test płatkowy 48 godzin przed zabiegiem). Musimy pamiętać, że brwi mają za zadanie chronić nasze oczy, dlatego nie możemy sobie pozwolić na zniszczenie ich chemikaliami. Henna pudrowa to pigmenty roślinne stosowane od wieków do barwienia skóry i włosów, przez ogrom kobiet w każdym zakątku świata.

Odżywczo.

Ze względu na swoje naturalne roślinne pochodzenie, henna pudrowa nie tylko koloryzuje brwi, ale i zapewnia włosom maksymalne eco-odżywienie, nawilżając i wygładzając ich powierzchnię. Składniki roślinne pielęgnują, wzmacniają i uzdrawiają mieszki włosowe.

Pięknie.

Dzięki naturalnym roślinnym pigmentom otrzymujemy paletę barw, która w ręku stylistki zamieni się w idealny odcień dopasowany do cery klientki. Dzięki temu otrzymuje się efekt pięknych, całkowicie naturalnych brwi.

Jak wygląda proces stylizacji brwi Henną Pudrową?

W naszym Centrum Urody Beauty Avenue, dbamy o to, by cały proces stylizacji brwi, był w pełni profesjonalny i kompletny.
Zaczynamy od porad i ustalenia z Klientem tego, jaki finalnie kształt mają mieć brwi po zabiegu. W tym celu za pomocą narzędzi do architektury brwi nadajemy im idealny kształt. Kolejny krok to dobranie idealnego koloru pasującego do cery. Szeroki wybór pigmentów daje możliwość uzyskania najbardziej naturalnych efektów dla każdej karnacji. Przed nałożeniem henny, brwi muszą zostać odpowiednio oczyszczone, tak by aktywne składniki mogły bezproblemowo przedostać się do wewnątrz włosa. Ostatecznie przechodzimy do koloryzacji, w pełni profesjonalny sposób, warstwa po warstwie.
Po wykonanej stylizacji, na brwi nakładamy specjalną odbudowującą oliwkę, która odżywi i jeszcze bardziej nasyci końcowy efekt.

Jak długo utrzymuje się Henna Pudrowa na brwiach?

Koloryzacja brwi Henną Pudrową to efekt utrzymujący się przez dwa tygodnie na skórze oraz przez cztery (nawet do sześciu!) tygodni na włoskach. Pełny efekt uzyskuje się po około 24 godzinach od koloryzacji i jest on zazwyczaj nieco jaśniejszy niż świeżo po zabiegu. Dzięki temu staje się świetnym wyborem na naturalne wspomożenie piękna, bez obaw o zastosowanie szkodliwych składników na delikatnej skórze nad oczami.

A oto efekty naszej pracy.

W ofercie mamy również makijkaż permanentny brwi -> KLIK