Dążenie do perfekcji.

Piękna sylwetka o jędrnej zdrowej skórze to marzenie wielu kobiet. Marzenie, które dzięki nowoczesnym technologiom jak najbardziej może się ziścić. Po 30 latach poszukiwań idealnego rozwiązania, które przyniesie efekty niezależnie od wcześniejszych starań, powstała Endermologia Alliance. Metoda, która od pierwszego zastosowania okazała się strzałem w dziesiątkę.
Zabieg ENDERMOLOGIE® ALLIANCE to innowacja na rynku, pomimo tego, że sam zabieg endermologii jest już stosowany przez wiele gabinetów kosmetycznych. Nasze Centrum Urody Beauty Avenue Wrocław oferuje właśnie to najnowsze, opracowane przez Alliance rozwiązanie kosmetyczne, dla wyjątkowych efektów i kompleksowego zadbania o zdrowie skóry.
Ponadto metoda ENDERMOLOGIE® ALLIANCE pozwala nie tylko na wyjątkowe wymodelowanie ciała, ale w przeciwieństwie do innych możliwości można ją zastosować także na twarzy. Dzięki temu otrzymujemy ujędrniający, a tym samym odmładzający efekt, a do tego modelujemy perfekcyjny owal twarzy, utracony przez upływający czas, nieodpowiednią dietę, czy niekorzystne warunki.

 

Dlaczego ENDERMOLOGIE® ALLIANCE?

 

Bo to najskuteczniejszy sposób na wymodelowanie perfekcyjnej sylwetki, przy okazji korzystający z tego, co dała nam natura, czyli pobudzający organizm do działania w taki sposób, by jak najbardziej “podkręcić” metabolizm.
Zwiększenie metabolizmu za pomocą Zabiegu Endermologia Alliance to także prosta droga do tego, aby bezproblemowo pozbyć się nadmiaru podskórnej tkanki tłuszczowej, dzięki czemu sylwetka pozostanie smukła, o gładkiej skórze i świeżym wyglądzie.

 

ENDERMOLOGIE® ALLIANCE to także takie efekty jak:

 

  • widoczne odmłodzenie skóry,
  • wyszczuplenie i wymodelowanie sylwetki,
  • ujędrnienie problematycznych partii ciała,
  • redukcja tak zwanej skórki pomarańczowej (cellulitu),
  • terapeutyczne zmniejszenie bólu stawów i mięśni,
  • pozbycie się różnego rodzaju obrzęków i zastojów.

Jak działa Endermologia Alliance?

 

W naszym Centrum Urody Beauty Avenue, posiadamy najnowocześniejszą głowicę do zabiegu ENDERMOLOGIE® ALLIANCE, składającą się z trzech, niezależnych od siebie rolek masujących. Ponadto sensor identyfikacji skóry (ASI) daje możliwość dobrania IDEALNEGO programu ujędrniająco modelującego, dla indywidualnego typu skóry.
Kompletny masaż ciała za pomocą urządzenia daje zadowalające efekty już po pierwszych trzech 40 minutowych zabiegach, a po całej serii poczujesz się jeszcze piękniejsza niż dotychczas. Głowice masujące, jak wspomniano wcześniej, pobudzają naturalny metabolizm skóry na poziomie komórkowym. Dzieje się to między innymi poprzez rozbijanie tkanki tłuszczowej i stymulację pracy fibroblastów odpowiedzialnych za produkcję cząsteczek piękna, czyli kolagenu.
Zabieg może być wykonywany niezależnie od pory roku, dzięki czemu może okazać się świetnym, zimowym relaksem, przygotowującym ciało do nadchodzącego lata, abyś mogła tym razem jeszcze pewniejsza siebie wskoczyć w bikini.