Endermologia, czyli nowy wymiar modelowania sylwetki!

Inteligentna technologia endermologie® ALLIANCE LPG – nagrodzona w prestiżowym konkursie Perła dermatologii estetycznej 2017 – nie bez powodu stała się najgorętszą nowością w naszej ofercie. Jako jeden z pierwszych gabinetów we Wrocławiu możemy zaproponować Ci możliwość skorzystania z niekwestionowanej rewolucji w modelowaniu ciała!

ALLIANCE to w pełni naturalna, niesamowicie efektywna – a co najważniejsze – zupełnie nieinwazyjna i bezpieczna metoda mechanicznej stymulacji oraz kompleksowej regeneracji skóry. Zabieg efektywnie pobudza metabolizm komórkowy, eliminując nagromadzoną miejscowo tkankę tłuszczową oraz przywracając skórę do doskonałej kondycji, nie naruszając przy tym biologicznej równowagi organizmu.

Jeżeli wydaje Ci się, że endermologie® ALLIANCE to typowa – spotykana często w gabinetach kosmetycznych endermologia – jesteś w błędzie. Po 30 latach badań francuska firma LPG, opracowała bezkonkurencyjne narzędzie, które pozwoliło połączyć aż 3 kluczowe elementy, niezbędne do uzyskania optymalnych rezultatów zabiegowych. To ostatecznie uczyniło z urządzenia ALLIANCE  niekwestionowanego lidera wśród zabiegów kształtujących ciało!

Potrójne uderzenie:

 • Redukcja tkanki tłuszczowej
 • Likwidacja cellulitu
 • Spektakularne ujędrnienie skóry

Dodatkowo czas zabiegu (tylko ok. 30min!) oraz konieczna ilość powtórzeń, zostały ograniczone do minimum, co znacznie szybciej przybliża Cię do osiągnięcia upragnionych rezultatów. A te zauważysz już po 3 sesjach zabiegowych na ciało lub 1 na twarz, po których…będziesz chcieć więcej!

Przebieg zabiegu

Sesja w zależności od wybranego programu oraz obszaru zabiegowego trwa 15 – 40 min. Otrzymujesz od nas specjalną odzież zabiegową – czyli tzw. Endermowear – który jest konieczny ze względu na specyfikę stymulacji skóry. Następnie za pomocą odpowiedniej głowicy urządzenia, specjalistka wykonuje mechaniczny masaż z wykorzystaniem podciśnienia wybranej przez Ciebie okolicy. Pod kontrolą właściwie dobranych parametrów, zasysa kolejno fałdy skórne, które są rolowane od wewnątrz i na zewnątrz za pomocą sterowanych rolek. Dodatkowo procedura zabiegowa uzupełniana jest – stałym lub rytmicznym – podciśnieniem, co wzmacnia efektywność zabiegu. Uzyskiwane w ten sposób zjawisko drenażu limfatycznego, pozwala na usunięcie z organizmu toksyn i nadprogramowego tłuszczu, a intensywna mobilizacja skóry inicjuje produkcję nowego kolagenu oraz elastyny w tkankach.

Dlaczego warto?

 • Innowacyjna głowica zabiegowa
 • Wzbogacenie automatycznych rolek masujących o zmotoryzowaną klapkę, która umożliwia wielowymiarową penetrację tkanki – zredukowało niezbędne dotychczas (w przypadku tradycyjnej endermologii) trzy zróżnicowane ruchy głowicą do prostego systemu stykającego ją ze skórą, co maksymalizuje komfort zabiegu. W dodatku działanie głowicy pozwala na uzyskiwanie 3 efektów jedocześnie, takich jak: wysmuklenia ciała, wygładzenia „pomarańczowej skórki” oraz intensywne uelastycznienie skóry.
 • Sensor identyfikacji skóry. Nowa  funkcja ALLIANCE czyli unikalny Sensor Identyfikacji Skóry Alliance (ASI) umożliwia przeprowadzanie zabiegu przy jednoczesnym, drobiazgowym dostosowywaniu się do typu tkanki, jej gęstości, wrażliwości, włóknistości czy wiotkości. Dzięki temu możemy trafnie dobrać intensywność zabiegu oraz rodzaj stymulacji skóry do danego problemu estetycznego, zachowując pełne bezpieczeństwo i skuteczność.
 • Unikalny moduł do twarzy i szyi – Ergolift. Specjalnie opracowana technologia bezpiecznej stymulacji okolic twarzy i szyi, zapewnia przeprowadzenie w pełni kontrolowanej i precyzyjnej procedury odmładzającej, intensywnie liftingującej skórę, a także skuteczną redukcję drobnych zmian, takich jak np. blizny potrądzikowe.

Precyzja

  • Alliance 50 – intensywna stymulacja, dostosowana do każdego rodzaju skóry, przeznaczona do mniejszych obszarów ciała
  • Alliance 80 – głowica do każdego rodzaju tkanki, optymalizuje intensywność terapii, przeznaczona do większych obszarów ciała
  • Motorized TR30 – moduł do małych i trudno dostępnych obszarów zabiegowych,
  • Ergolift – unikalny moduł do stymulacji twarzy i redukcji drobnych zmian np. małych blizn

Pierwszy certyfikat FDA potwierdzający skuteczność w walce z cellulitem!

Skuteczność potwierdzona ponad 110 badaniami klinicznymi!

Nie czekaj na lepszy moment – już dziś podejmij nasze wyzwane
i poczuj się świetnie w swoim ciele!