•  
 
 
 
Nasz zespół

Aleksandra Klimas 

Właściciel salonu Nails Center. Absolwentka Wyższej Szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu. Dyplomowany Kosmetolog z doświadczeniem. Specjalizuje się w pielęgnacji dłoni, stóp oraz profesjonalnej kosmetyce twarzy i ciała. Ukończyła liczne kursy i szkolenia z zakresu szeroko pojętej, nowoczesnej kosmetologii. Pracę traktuje jako prawdziwą pasję, co przekłada się na relacje z klientkami, które doceniają jej zaangażowanie oraz pozytywną energię. Przywiązuje szczególną uwagę do detali, zarówno podczas wykonywania zabiegów, jak i w zarządzaniu salonem - dlatego dba o komforotwą i zawsze przyjazną atmosferę w Nails Center.  

 
 
Justyna Potyrała  

Z wykształcenia kosmetolog. Absolwentka studiów I stopnia w Wyższej Szkole Fizjoterapii we Wrocławiu. Obecnie uczęszcza na studia II stopnia na tej uczelni. Klientki cenią ją za sympatyczne usposobienie, wysoką sprawność manualną , precyzję i sumienność podczas wykonywania zabiegów, a także indywidualne podejście do każdego przypadku. Specjalizuje sie w stylizacji paznokci, pielęgnacji dłoni i stop oraz zabiegach na twarz. Interesuje się  makijażem, wizażem oraz charakteryzacją. Uśmiech, serdeczność i uważne wsłuchiwanie sie w potrzeby każdej odwiedzającej nas osoby sprawiają, że wykonywane przez Justynę usługi są niezwykle cenione przez klientów.

 
 
Aleksandra Nakielska  

Dyplomowany kosmetolog. Skończyła szkołę kosmetologii Anieli Goc w Poznaniu. Obecnie kontynuuje naukę we Wrocławiu w Wyższej Szkole Fizjoterapii, by zdobyć tytuł magistra. Związana z branżą kosmetyczną od 2010 roku, systematycznie pogłębia swoją wiedzę min. poprzez uczestnictwo kilka razy w roku w targach kosmetycznych, seminariach medycznych oraz kongresach ogólnorozwojowych. Uczestnictwo w rozmaitych szkoleniach to dla niej pasja i prawdziwa przyjemność, ponieważ zależy jej na zdobywaniu profesjonalnej wiedzy, która pozwoli sprostać wymaganiom oraz indywidualnym potrzebom klientów. Aleksandra specjalizuje się w pielęgnacji twarzy,  diagnostyce i redukcji różnych problemów skórnych. Posiada też doświadczenie w zakresie masaży ciała takich jak: drenaż limfatyczny czy antycellulitowy. Lubi wyznaczać sobie cele i dążyć do nich nawet mimo przeciwności, a swój zawód wykonuje z wielkim zaangażowaniem.


 
 
Katarzyna Kubisiak  

Absolwentka Wyższej Szkoły Fizjoterapii dr. Andrzeja Czamary. Specjalizuje się zwłaszcza w zabiegach na twarz, których wykonywanie sprawia jej najwięcej satysfakcji. Cechuje ją profesjonalizm, dbałość o szczegóły, odpowiedzialność, cierpliwość oraz koncentracja. Kasia skupia się na każdej klientce i skrupulatnie dobiera najbardziej odpowiednią, indywiudalną pielęgnację. Bardzo ceni sobie pracę w zawodzie kosmetologa, ponieważ widoczne efekty zabiegów oraz zadowolenie klientów są dla niej największą nagrodą.
 
 
 
 
 
 
Start  |  Salon  Zabiegi  Cennik  Aktualności  |  Promocje  |  Blog  |  Kontakt © Nails Center 2012. Wszelkie prawa zastrzeżone.
projekt i wykonanie: hajime studio