•  
 
 

Blog

Peeling - sekret młodej i zdrowej skóry!
dodano: 2016-12-22
Peeling to popularna i bardzo efektywna metoda na pozbycie się z powierzchni skóry wszelkich zanieczyszczeń oraz obumarłego naskórka. Dodatkowo, rożnego typu złuszczanie mechaniczne stymuluje mikro-krążenie krwi, a także pobudza procesy intensywnej regeneracji i odbudowy skóry. Peeling wykonywany systematycznie sprawia, że cera staje się aksamitnie gładka, jędrna, bardziej ukrwiona, a co za tym idzie - dużo lepiej dotleniona. Właśnie dlatego, eksperci z dziedziny kosmetologii oraz medycyny estetycznej na całym świecie - rekomendują regularne stosowanie peelingów jako remedium na oznaki upływającego czasu oraz zachowanie promiennego wyglądu.
więcej

Witajcie na naszym blogu!
dodano: 2016-12-11
Z wielką radością rozpoczynamy cykl tematycznych wpisów, które będziemy publikować na blogu z myślą o Was - naszych wspaniałych klientkach i klientach. Chcemy zadbać o Was w sposób kompleksowy i szczególny, dlatego postanowiliśmy - oprócz rozmaitych zabiegów na twarz i ciało, z których możecie skorzystać na co dzień w naszym salonie - zaoferować Wam również coś więcej. Wychodzimy z założenia, że przyda Wam się także - opracowana przez ekspertów - porcja solidnej, skonkretyzowanej  wiedzy na temat właściwej pielęgnacji skóry, skutecznych kosmetyków oraz nowoczesnych metod dbania o urodę.

więcej


« 1 2
 
 
 
 
 
Start  |  Salon  Zabiegi  Cennik  Aktualności  |  Promocje  |  Blog  |  Kontakt © Nails Center 2012. Wszelkie prawa zastrzeżone.
projekt i wykonanie: hajime studio