•  
 
 

Aktualności

NOWOŚĆ! PRZEŁOMOWA TECHNOLOGIA GENEO - DLA TWOJEJ SKÓRY
dodano: 2018-06-07
Jesteśmy podekscytowani, bo mamy dla Ciebie prawdziwą perełkę! Zabieg, który właśnie ma swoją premierę w naszym gabinecie to bez wątpienia REWOLUCJA W PIELĘGNACJI CERY! To kuracja z wykorzystaniem najnowocześniejszego technologicznie urządzenia, które zapewnia aż 3 niezwykłe zabiegi w jednym! Co więcej, zabiegi te – pobudzając naturalne zdolności Twojego organizmu do regeneracji – błyskawicznie przywracają skórę do doskonałej kondycji, cofając wskazówki zegara nawet o kilka lat! Brzmi świetnie, prawda? Poznaj naszą NOWOŚĆ, hit w kosmetologii - GENEO!Zabieg obejmuje JEDNOCZEŚNIE:
  • złuszczanie naskórka
  • poprawę wchłanialności kosmetyków profesjonalnych
  • dogłębne dotlenienie Twojej skóry
JEŚLI WYKUPISZ SERIĘ 5 ZABIEGÓW - 6 OTRZYMASZ GRATIS!Jak wygląda zabieg?

Procedurę rozpoczynamy od delikatnego złuszczenia naskórka, aby dokładnie oczyścić Twoją skórę
i przygotować ją na dalsze etapy kuracji.

Następnie - wykorzystując innowacyjną technologię, która sprawia, że w skórze wytwarzają się miliony mikropęcherzyków dwutlenku węgla (to jest nie tylko bezpieczne, ale też w pełni naturalne) intensywnie pobudzamy ukrwienie Twojej skóry, dzięki czemu jednocześnie dotleniamy ją na poziomie komórkowym.

Kolejnym krokiem jest profesjonalna pielęgnacja preparatami bogatymi w składniki aktywne o wysokim stężeniu.

W efekcie, Twoja skóra - podczas ok. 30 min zabiegu - przechodzi spektakularną metamorfozę, co na pewno zauważysz gołym okiem! Jakie efekty zobaczysz? Twoja cera stanie się niesamowicie gładka, miękka, odżywiona, nawilżona i jędrna, a ewentualne przebarwienia zostaną rozjaśniane.GENEO rekomendujemy kobietom w każdym wieku i do każdego rodzaju skóry, ponieważ indywidualnie dobieramy parametry urządzenia oraz koktajle składników aktywnych. Najlepsze efekty zauważysz po wykonaniu całej serii.

JEŚLI WYKUPISZ SERIĘ 5 ZABIEGÓW - 6 OTRZYMASZ GRATIS!


« powrót 
 
 
 
 
Start  |  Salon  Zabiegi  Cennik  Aktualności  |  Promocje  |  Kontakt © Nails Center 2012. Wszelkie prawa zastrzeżone.
projekt i wykonanie: hajime studio