•  
 
 

Aktualności

Wesołych Świąt!
dodano: 2017-12-24

Kochani Klienci i Przyjaciele!

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzymy Wam, aby ten wyjątkowy czas w roku był dla Was radosny, pełen miłości, uśmiechu oraz niezapomnianych chwil w gronie najbliższych. To moment wyciszenia, odpoczynku, ale też przemyśleń o tym, co jest w życiu naprawdę ważne i cenne. Celebrujcie ten wspaniały czas i niech się dzieją cuda!

Dziękujemy za Waszą obecność w naszym salonie w tym roku, za wszystkie pozytywne opinie i słowa wsparcia, a także za zaufanie, jakim niezmiennie nas obdarzacie. To właśnie Wy jesteście powodem, dla którego każdego dnia z uśmiechem przychodzimy do pracy, będącej naszą pasją i największą przyjemnością. To na Waszych oczach stale się rozwijamy, powiększając zarówno nasz zespół, jak i ofertę - aby dbać o Was jeszcze lepiej. Ten rok był dla nas szczęśliwy i owocny, głównie dzięki Wam!  

Jednocześnie przesyłamy uściski z okazji zbliżającego się Nowego Roku. Oby w 2017 spełniły się wszystkie Wasze marzenia! Sobie życzymy, abyście dalej byli z nami i odwiedzali nas jak najczęściej w poszukiwaniu piękna i relaksu.

Jeszcze raz - Wesołych Świąt!

życzy zespół
Nails Center« powrót 
 
 
 
 
Start  |  Salon  Zabiegi  Cennik  Aktualności  |  Promocje  |  Kontakt © Nails Center 2012. Wszelkie prawa zastrzeżone.
projekt i wykonanie: hajime studio