•  
 
 

Aktualności

NOWY AUTOKLAW MEDYCZNY W NAILS CENTER!
dodano: 2017-01-01
Od początku istnienia naszego salonu, priorytetami są dla nas czystość, higiena i bezpieczeństwo. Jesteśmy profesjonalistami, dlatego doskonale wiemy, jak ważne jest skrupulatne przestrzeganie procedur w wyżej wymienionych obszarach, aby chronić zarówno zdrowie klientów, jak również nasze własne. Jeżeli w gabinecie kosmetycznym nie przestrzega się należycie systemu dezynfekcji i sterylizacji - Twoja wizyta tam może okazać się bardzo przykra w skutkach, ponieważ wiele - nawet pozornie niegroźnych i małoinwazyjnych zabiegów jak np. manicure - może spowodować zakażenie groźnymi dla zdrowia, a nawet życia bakteriami czy wirusami. Dlatego  wszystkie zabiegi w salonie urody powinny być zawsze wykonywane przez specjalistę, z zachowaniem standardów bezpieczeństwa.

Aby jeszcze lepiej zadbać o Twoje potrzeby - wprowadziliśmy w naszym salonie nowy autoklaw medyczny, który jeszcze bardziej usprawni nasz system dezynfekcji i sterylizacji narzędzi, jakich używamy podczas zabiegów.

Wszystkie sprzęty oraz urządzenia, które mają bezpośredni kontakt z Twoją skórą i mogą naruszać jej powłokę - o ile nie są przeznaczone do jednorazowego użytku - są przez nas wcześniej dokładnie zdezynfekowane i wysterylizowane, co daje Ci pewność, że chronimy Twoje zdrowie.« powrót 
 
 
 
 
Start  |  Salon  Zabiegi  Cennik  Aktualności  |  Promocje  |  Kontakt © Nails Center 2012. Wszelkie prawa zastrzeżone.
projekt i wykonanie: hajime studio