•  
 
 

Blog

Co nas wyróżnia? Sprawdź!
dodano: 2017-01-05
Nails Center to miejsce, które tworzy kilka zaangażowanych osób z wielkim zapałem i pasją. Nasza praca niezmiennie daje nam radość i wielką satysfakcję, co - jak głęboko wierzymy - odczuwają bardzo wyraźnie nasi klienci. To dzięki wspólnej misji oraz wartościom, tworzymy niepowtarzalną atmosferę i pozytywną energię, którą na co dzień dzielimy się z odwiedzającymi nas osobami. Dbamy o najwyższą jakość zabiegów i każdy, nawet najmniejszy szczegół obsługi, aby umilić wszystkim wizyty u nas.

Wiemy, że takiego zespołu jak nasz, nie znajdziesz w żadnym innym salonie! Jesteśmy zgraną i silną drużyną profesjonalistek,znamy swoje mocne strony i nie porównujemy się z konkurencją. Od wielu klientów słyszymy często, że mamy swój własny styl, że w Nails Center panuje indywidualny, wyjątkowy klimat, który sobie cenią. Z tego powodu postanowiłyśmy przyjrzeć się bliżej naszej pracy i w na początku nowego roku zrobić małe podsumowanie tego, co nas wyróżnia. Zawsze warto podkreślać dobre rzeczy, które czekają na Ciebie w naszym salonie, prawda? 

Indywidualne podejście do klienta


Każdy klient jest dla nas wyjątkowy i staramy się jak najlepiej sprostać jego oczekiwaniom oraz potrzebom. Nie ma uniwersalnej pielęgnacji czy terapii  "dla wszystkich" , dlatego zawsze dobieramy zabiegi dla danej osoby indywidualnie, aby uzyskać najlepsze efekty.

Atmosfera

Samopoczucie odwiedzających nas osób jest dla nas szalenie ważne. Dlatego kreujemy przyjazny klimat - dbamy o wystrój naszych wnętrz, sympatyczną, zawsze uśmiechniętą obsługę, pyszną kawę lub herbatę, czystość i terminowość. Te wszystkie aspekty składają się na wizerunek miejsca, które tworzymy.

Profesjonalizm i jakość

W Nails Center idziemy z duchem czasu, korzystamy z innowacyjnych rozwiązań - stosujemy atestowane, profesjonalne preparaty oraz nowoczesne sprzęty do zabiegów jak np. urządzenie do depilacji laserowej Vectus. Pracujemy tylko na sprawdzonych kosmetykach z najwyższej półki takich jak Purles czy Thalgo.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo i zdrowie klientów to dla nas podstawa. Dlatego  gwarantujemy całkowitą sterylność zabiegów. Wszystkie urządzenia i sprzęty, jakich używamy podczas naszej pracy - o ile nie są przeznaczone do jednorazowego użytku - przechodzą pełen proces dezynfekcji i sterylizacji, zgodnie z drobiazgowymi procedurami. Używamy autoklawu medycznego, który zabezpiecza zarówno naszych klientów, jak i nas same przed ewentualnymi zakażeniami bakteryjnymi czy wirusowymi. Dzięki naszym standardom higienicznym, możesz czuć się w Nails Center spokojnie i pewnie.

Zabiegi na dłonie i stopy

Jak wskazuje nazwa naszego salonu, naszą specjalizacją są zabiegi skupione wokół paznokci, dlatego posiadamy niezwykle bogatą ofertę pielęgnacji dłoni oraz stóp - w tym zaawansowaną opiekę podologiczną - jak również proponujemy szeroki wachlarz możliwości w zakresie stylizacji płytki, oczywiście przy użyciu lakierów i preparatów marki OPI.

Makijaż permanentny

W naszym salonie istnieje możliwość wykonania makijażu permanentnego, popularną i sprawdzoną metodą Long Time Liner. Pigmentację przeprowadza wykwalifikowana linergistka z wieloletnim doświadczeniem. 

Lokalizacja

Salon Nails Center mieści się w dogodnej lokalizacji w bliskiej odległości od ścisłego centrum Wrocławia.
Stale podnosimy sobie poprzeczkę i rozwijamy się na wielu płaszczyznach. Odwiedź nas w nowym roku i pozwól nam zadbać o Ciebie.

System internetowej rezerwacji w Booksy

Możesz szybko i łątwo zapisać się do nas na wizytę przez internet: https://booksy.net/pl-pl/1961_nails-center-by-opi_kosmetyczki_13750_wroclaw

Stale podnosimy sobie poprzeczkę i rozwijamy się na wielu płaszczyznach. Odwiedź nas w nowym roku i pozwól nam zadbać o Ciebie.

Zapraszamy!
« powrót 
 
 
 
 
Start  |  Salon  Zabiegi  Cennik  Aktualności  |  Promocje  |  Blog  |  Kontakt © Nails Center 2012. Wszelkie prawa zastrzeżone.
projekt i wykonanie: hajime studio